Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

A101 20 Mayıs 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

A101 marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin bulunduğu A101 20 Mayıs 2021 katalogları yayınlandı!

A101 20 Mayıs 2021 tarihinde satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar yayınlandı. Pandemi nedeniyle elektronik ve çeşitli ürünlerin satışı yasaklandığı için Perşembe günleri aktüel ürün satışına ara verilmişti. Ancak kısıtlamaların kalkmasıyla birlikte Perşembe günü aktüel satışına geri başlanacak.

A101 20 Mayıs 2021 Aktüel Ürünleri

A101 20 Mayıs 2021 Perşembe günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arsında televizyon, telefon, lisanlı ürünler, beyaz eşyalar, mutfak eşyaları ve araçları, kamp malzemeleri ve terlik çeşitleri yer almaktadır. Ayrıca birçok gıda da aktüel ürünler arasına dahil edilmiştir.

A101 Elektronik Cihazlar

A101 Elektronik Cihazlar

A101 marketlerinde satışa sunulacak olan Onvo 50 inç ultra HD televizyonun, Hı-level 43 inç televizyonun ve Reeder P13 Blue Max akıllı telefonun özelliklerinin ve fiyatlarının yer aldığı katalog yukarıdadır.

A101 Buzdolabı, Derin Dondurucu, Çamaşır Makinesi

A101 Buzdolabı, Derin Dondurucu, Çamaşır Makinesi

A101 marketlerinden aktüel ürün olarak satın alabileceğiniz Buzdolabı, Derin Dondurucu, Çamaşır Makinesinin özellikleri ve fiyatları yukarıdaki katalogda yer almaktadır.

A101 Çeşitli Ürünleri

A101 marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan blender setini, kahve makinesini, baskülü, saç kurutma makinesini, akıllı bilekliği, mause ve klavyeyi, hoparlörü, kulaklık çeşitlerini satın alabilirsiniz.

A101 Kamp Malzemeleri

A101 Kamp Malzemeleri

Yatarlı 3 kişilik salıncak, askılı salıncak, gölgeli salıncak, dome iki kişilik kamp çadırı, katlanabilir sandalye çeşitleri şişme yatak, termos ve piknik setinin yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır.

A101 Dolap ve Raf

A101 marketlerinden satın alabileceğiniz 4 kapaklı çekmeceli çok amaçlı dolap, 8 raflı çok amaçlı dolap, düğün sandalyesi, ayakkabılık, dekoratif 5 raflı kitaplık özellikleri yukarıdadır.

A101 Lisanlı Ürünler

A101 Lisanlı Ürünler

A101 marketlerinden satın alabileceğiniz Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray takımlarının lisanlı ürünlerinin yer aldığı katalog yukarıdadır.

A101 marketlerinden satın alabileceğiniz diğer aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar aşağıda sıralanmıştır.

 

 

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı