Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Bath & Body Works’un Yeni Mağazası Şimdi Akasya Avm’de

Dünyada 30 seneyi aşkın süredir insanların gülümsemesini sağlayacak kokuların peşinden giden Bath & Body Works’ün, yeni mağazası 10 Ekim’de Akasya AVM’de açıldı.

Kendini ve sevdiklerini şımartmak isteyenlerin vazgeçilmez adresi Bath & Body Works’un Akasya AVM mağazası Anadolu Yakası’nda kişisel bakımına özen gösteren ve kendini daha iyi hissetmek isteyenlerin yeni buluşma noktası olmaya aday.

Açılışa özel 4 Al 2 Öde fırsatıyla Bath & Body Works ile yeni deneyimler yaşamanın tam zamanı

Vücudunuzu nemlendirecek, cildin yağ dengesini düzenleyerek misler gibi kokmanızı sağlayacak vücut spreyi, vücut losyonu, vücut yağı ve scrub gibi vücut bakım ürünleri, besleyici E vitamini, yumuşaklık veren shea, aloe ve esansiyel yağ içerikleriyle cilde bakım yapan mis kokulu sabunlar, banyo keyfinize keyif katan duş jelleri, sonbaharın etkisini hissettirmeye başladığı şu günlerde evlerinizi sıcacık bir yuvaya dönüştürecek mumlar ve çok daha fazlası açılışa özel 4 al 2 öde kampanyasıyla 10-12 Ekim tarihlerinde sizleri bekliyor.

Cildinizi temizleyecek, nemlendirecek, cildin mis gibi kokmasını ve yenilenmesini sağlayacak Bath & Body Works vücut bakım ürünleri, odanızın havasını değiştiren mumlar, nemlendiren ve arındıran sabunlarTürkiye’de 4. mağazasıyla İstinyePark AVM, Antalya Migros AVM ve Ankamall’dan sonra Akasya AVM’ye geliyor…

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı