Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2021 17:27 Kategori: Güncel

Batuflex kimdir? Hakkında her şey!.

Batuflex son dönemlerin en sevilen isimleri arasındadır. Rap dünyasının en sevilen isimleri arasına girmeyi başarmıştır. Başarılı rap sanatçısı hakkında ise hayranları birçok konuda merak ettikleri soruları dolanıyor. Gerçek hayatta kullandığı isim ile Batuhan olan ünlü, Batuflex rap sanatçısıdır. 1999 tarihinde dünyaya gelmiştir. Batuhan isimli Batuflex İstanbul doğumludur.

Batuflex kimdir? Hakkında her şey!.

6 yaşından itibaren müziğe merak salan Batuflex 6 yasında iken rap yapmaya başlamıştır. İlk kaydını ise 11 yaşında iken yapmıştır. Geçmiş dönemde bir süre boyunca lisanslı olarak futbol oynamıştır. Ancak bir süre sonra futbol kariyerini sonlandırmıştır. Henüz Baba tarafından aslen nereli, kütüğünün nereye dayandığı bilinmemektedir.

Batuflex’in Rap Dünyasına Girişi

6 yaşından itibaren Rap’e merak salan Batuflex 11 yaşında ilk kez kaydını gerçekleştirmiştir. Daha sonralar da bu gibi işlerle ufak ufak uğraşmıştır. Rap Dünyasına yükselmemi istemezler adlı çalışması ile güçlü bir giriş yapmıştır. Ayrıca birçok rap parçası ile yerini daha da sağlamlaştırmıştır. ATM, Kafa Roket, Amcalar Geldiğinde gibi parçalar sayesinde rap dünyasında önemli bir yere sahip olmuştur. Bilhassa Cakal ile duet olarak yaptığı Dumanı Pasla teklisi 2021 yılında Mart ayında yayınlanmıştır. Ve spotify üzerinde 5 milyon stream’a ulaşmayı başarmıştır.

Batuflex Dalga mp3 indir , ralli, Dunya Hain ve daha birçok eserini rap dünyası ile sevdiklerine ulaştırmıştır. Hayran kitlesi her gün giderek artmakta Batuflex 1.80 cm boyuna 72 kiloya sahiptir. Yaşı ile ilgili gelen sorulara karşılık ise 2021 yılı itibarı ile 22 yaşına girmiştir. Lvbel C5 ile nasıl tanıştıkları da merak konusudur. Bu sorunun cevabını da bir röportajın da vermiştir. Kendisinin o zamanlar İzmir’de bulunduğunu ve Burak’ın kendisiyle birlikte bir şeyler yapabiliriz teklifiyle geldiğini belirtmiştir. Ardından birlikte projeye başlamışlardır. Batuflex şarkı ve albümlerini indirmek isteyen kullanıcılarımız aşağıdaki linki kullanabilir.

Batuflex mp3 indir

Kaynak:  Mp3 indir

Bu haberle ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir