Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2021 12:08 Kategori: Güncel

Bim 1 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 1 Ekim 2021 Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgiler veren kataloglar paylaşıldı. İşte detaylar!

Bim 1 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 1 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgiler veren katalog kitapçıkları yayınlandı. Bim marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri, taksitli seçenekleri ve peşin fiyatları hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz. Bim marketlerinde sınırlı sayılarda dağıtılacak olan bu aktüel ürünleri satın alabilmek için elinizi çabuk tutmalısınız.

Bim 1 Ekim 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 1 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında spor, yoga ve pilates ürünleri, spor kıyafetleri ve birçok farklı mutfak araç gereçleri yer almaktadır.

Bim 1 Ekim 2021 Spor Malzemeleri ve Giysileri

Bim 1 Ekim 2021

Bim bu hafta aktüel ürün olarak katlanır akıllı koşu bandı, egzersiz aleti, barfiks çubuğu, sporcu bandı, yuvarlak yoga matı, boks torbası, fitness eldiveni, pilates topu gibi spor malzemelerini satışa sunacaktır. Yukarıdaki katalogda bahsettiğimiz ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu katalogda yer alan birçok farklı ürün 2 yıl garantili olarak satışa sunulacaktır.

Bim marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan eşofman takımlarını, tek alt ya da tek üst eşofmanları, tayt ve şort çeşitleri, Kadife spor takımı, spor ayakkabılar, spor çantası gibi aktüel ürünleri uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Bim Mutfak Araç Gereçleri

Yukarıdaki katalogda yer alan blender setini, kavanoz çeşitlerini, borcam, kavanoz kapakları, dekorlu meşrubat bardağı gibi aktüel ürünleri Bim marketlerinden satın alabilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki katalogda yer alan oyuncak ve kitap çeşitlerini de aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bu haberle ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir