Güncelleme Tarihi: 3 Eylül 2021 10:06 Kategori: Güncel

Bim 10 Eylül 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 10 Eylül 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren kataloglar paylaşıldı. İşte ayrıntılar!

Bim 10 Eylül 2021 Aktüel Ürünleri

Bim marketlerinden Cuma günü satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren Bim 10 Eylül 2021 katalogları yayınlandı. Bu katalogları inceleyerek Bim marketlerinden satın almak istediğiniz herhangi bir ürün olup olmadığını görebilirsiniz. Bim marketlerine sınırlı sayılarda dağıtılacak olan aktüel ürünlerin görsellerine ve ayrıntılı bilgilerine aşağıdaki kataloglardan ulaşabilirsiniz.

Bim 10 Eylül 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 10 Eylül 2021 Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında cam ankastre set, buharlı ütü, buharlı temizleme makinesi, dekoratif ürünler, çeşitli oyuncaklar, televizyon yer almaktadır.

Bim 10 Eylül 2021

Bim alışveriş marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan DIJITSU Full HD Smart Linux TV ve Full HD Uydu alıcı televizyon, Kütahya Porselen Seti ve birçok farklı mutfak araç gerecini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bim 10 Eylül 2021 cam ankastre

Bim marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan Cam Ankastre Set, dekoratif ürünler, buharlı ütü, buharlı temizleme makinesi, paspas çeşitleri gibi birçok farklı aktüel ürünü satın alabilirsiniz.

Bim 10 Eylül 2021 oyuncak cesitleri

Yukarıdaki katalogda çeşitli özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren oyuncak çeşitlerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bu haberle ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir