Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Bim 11 Haziran 2021 Aktüel ürünlerinde Neler Var?

Bim 11 Haziran 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı katalog kitapçıkları şimdiden paylaşıldı. Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi alabilmek için aşağıdaki katalogları inceleyebilirsiniz.

 

 

Bim 11 Haziran 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 11 Haziran 2021 Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında bisiklet, çeşitli araba malzemeleri, ütü, saksı çeşitleri, tatil malzemeleri ve eşyaları yer almaktadır.

Bim Bisiklet ve Araba Araç-Gereçleri

Bim marketlerinden Haziran ayının ikinci haftasında aktüel ürün olarak bisiklet, kulaklık, hasır oto  minderi, araç içi kolçak, dikiz aynası telefon tutucu, oto halı paspas seti gibi birçok farklı araba araç-gereçlerini satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin ayrıntılı özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgiler yukarıdaki katalogda yer almaktadır.

Bim Tatil Ürünleri

Bim marketlerinden 11 Haziran Cuma günü çeşitli tatil ürünlerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin yer aldığı katalog yukarıdadır. Kataloğu inceleyerek hangi eşyaların ya da malzemelerin tatil ürünleri olarak satılacağını görebilirsiniz.

Bim Ütü

Bim marketlerinden Fakir markasına ait olan buharlı ütüyü 199 ₺’den satın alabilirsiniz. Bu ütüde kendi kendini temizleme, şok buhar oranı 120 g, dikey buhar çıkışı, devamlı buhar oranı 30 g, seramik taban, 330 ml su tankı kapasitesi gibi birçok özellik yer almaktadır. Ayrıca yukarıdaki katalogda yer alan çeşitli aktüel ürünleri de 11 Haziran 2021 Bim marketlerinden alabilirsiniz.

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı