Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Bim 17 Mayıs 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü aktüel ürünlerini satışa sunma kararı aldı. İşte karşınızda o aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları!

Bim 17 Mayıs 2021 tarihinde kısıtlamaların bitmesiyle birlikte satışa sunacağı aktüel ürünleri, bu ürünlerin özellikleri ve fiyatlarını belirledi. Pandemi nedeniyle alınan önlemler kapsamında çeşitli marketlerde elektronik ürün satışı kısıtlanmıştı. Ancak kısıtlamaların bitiminden sonra tekrar satışa sunulacak olan elektronik ürünler Bim marketlerindeki yerini aldı.

Bim 17 Mayıs 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında Televizyon, Scooter, derin dondurucu,  elektrikli süpürge gibi çeşitli elektronik ürünler yer almaktadır. Ayrıca mutfak araç gereçleri ve çeşitli giysi, terlik ve ayakkabılarda Bim marketlerinde aktüel ürün olarak satışa sunulacaktır.

Bim Elektronik Aktüel Ürünler

Bim Elektronik Aktüel Ürünler

Bim marketlerinden Pazartesi günü Dijitsu markasına ait olan 55 inç Ultra HD Smart TV ve 43 inç Full HD Linux Smart TV aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Volta markasına ait olan elektrikli kick scooter Bim marketlerinde 1.799 TL’den satışa sunulacaktır. Simfer 6 çekmeceli derin dondurucu 1.999 TL’den satılacaktır. Ayrıca Pazartesi günü satışa sunulacak diğer elektronik ürünlerin yer aldığı katalog yukarıdaki katalogda gösterilmektedir.

Bim Mutfak Araç Gereçleri

Bim Mutfak Araç Gereçleri

Normalde Cuma günleri aktüel ürünlerini satışa çıkaran Bim, bu hafta kısıtlamaların biteceği gün olan Pazartesi günü aktüel ürünleri satışa sunmaya hazırlanıyor. Bu aktüel ürünler arasında mutfak araç gereçlerinin özelliklerini ve satış fiyatlarını gösteren katalog yukarıdadır.

Bim Diğer Aktüel Ürünler

Bim marketlerinden satın alabileceğiniz Büyük Beden pijama takımları, kapri ve pantolonlar, bluzların yer aldığı katalog yukarıdadır. Ayrıca bu katalogda çeşitli terlikler, çeşit çeşit ayakkabılar ve çeşitli banyo aksesuarları ve çeşitli temizlik eşyaları yer almaktadır.

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı