Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2021 11:03 Kategori: Güncel

Bim 23 Temmuz 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 23 Temmuz 2021 aktüel ürünlerinin yer aldığı ve bu ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgiler veren kataloglar paylaşıldı. İşte ayrıntılar!

Bim 23 Temmuz 2021 Aktüel Ürünleri

Bim marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri, fiyatları ve taksit seçenekleri hakkında bilgilerin yer aldığı Bim 23 Temmuz 2021 katalogları paylaşıldı. Bim marketlerinde bu Cuma günü satışa sunulacak olan bu aktüel ürünler sınırlı sayılarda marketlere dağıtılacaktır. Bu nedenle herhangi bir aktüel ürünü satın almak istiyorsanız acele etmenizi tavsiye ederiz.

Bim 23 Temmuz 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 23 Temmuz 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında televizyon, beyaz eşyalar, çeşitli elektronik cihazlar, çeşitli oyuncaklar, kişisel bakım ürünleri ve çeşitli kıyafetler yer almaktadır. Bu ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı kataloglar aşağıda sıralanmıştır.

Bim 23 Temmuz 2021

Bim marketlerinde satışa sunulacak olan televizyon, beyaz eşya çeşitleri, çeşitli elektronik cihazlar ve çeşitli mutfak araç gereçlerinin yer aldığı katalog kitapçığı yukarıda yer almaktadır.

Bim marketlerinde satışa sunulacak çeşitli oyuncakların özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgi veren kataloglar yukarıdadır.

Erkek bakım seti, saç kurutma makinesi, büyük beden kıyafetlerin,, çeşitli temizlik malzemelerinin yer aldığı Bim katalog kitapçığı yukarıdadır.

 

Bu haberle ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir