Güncelleme Tarihi: 17 Eylül 2021 09:20 Kategori: Güncel

Bim 24 Eylül 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 24 Eylül 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında ayrıntılı bilgilere veren Bim katalog kitapçıkları yayınlandı. İşte ayrıntılar!

Bim 24 Eylül 2021 Aktüel Ürünleri

Bim marketlerinden Cuma günü aktüel ürün olarak satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgiler veren Bim 24 Eylül 2021 katalogları paylaşıldı. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri sizlerle buluşturmaya devam eden Bim, bu hafta Cuma günü birçok farklı ürünü aktüel ürün olarak satışa sunacaktır. Bim marketlerinden satın alabileceğiniz bu aktüel ürünler sınırlı miktarlarda mağazalara dağıtılacaktır. Bu nedenle satın almak istediğiniz aktüel ürünler için acele etmelisiniz.

Bim 24 Eylül 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 24 Eylül 2021 tarihinde satılacak olan aktüel ürünler arasında drone, beyaz eşya, televizyon, oyuncu ekipmanları, kuş temalı çeşitli ürünler ve birçok farklı ürün yer almaktadır.

Bim 24 Eylül 2021

Bim 24 Eylül 2021 Oyuncu Ekipmanları

Bim marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan Tek Fiyat Drone çeşitlerini, Keysmart Buzdolabı, Dijitsu 65 inç Televizyon, Çamaşır Makinesi, kahve makinelerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bim 24 Eylül 2021 Oyuncu Ekipmanları

Yukarıdaki katalogda yayınlanan oyuncu kulaklığını, oyuncu sırt çantasını, mause pad, kablosuz Mouse, büyük boy oyunca Mouse pad, notebook soğutucu, profesyonel oyuncu masası gibi birçok oyuncu ekipmanını uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Bu aktüel ürünlerin fiyat performans oranı için kataloglardaki özellikleri inceleyebilirsiniz.

Bim 24 Eylül 2021 Kuş Temalı Ürünler

Bim 24 Eylül 2021 Kuş Temalı Ürünler

Bim marketlerinden yukarıda yer alan katalogdaki kuş temalı nevresim seti, kare kahvaltı seti, lastikli çarşaf, pijama takımı gibi birçok farklı ürünü aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bim marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan çok amaçlı dolap, el süpürgesi, cüzdan çeşitleri, oyuncak çeşitleri, kitap çeşitleri ve tek fiyat plastik ürünleri aktüel ürünler olarak satın alabilirsiniz.

Bu haberle ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir