Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Bio Oil ile Çatlak Oluşumunu Önleyin!

Çatlak, en basit anlamıyla derinin dermis tabakasında cildin aşırı gerilmesiyle ortaya çıkan probleme denir. Cilt çatlaklarının temel nedeni hormonlardır. Hamilelik, ergenlik, hızlı kilo alımı veya kaybı ve hormonal etkenler vücutta çatlak oluşumuna sebep olur.

Çatlaklar vücutta genellikle pembemsi veya kahverenginde ince çizgi, şeritler halinde görülür. Zamanla bu renk beyaza döner. Vücudun yağlı kısımları çatlağın en çok görüldüğü yerdir. Medikal açıdan çatlakların vücuda herhangi bir zararı yoktur ancak kişiler estetik görünüm açısından bunu bir sorun olarak görebilirler. Bu doğrultuda siz de çatlak görünümünü Bio Oil ürünleri ile azaltın!

Bio Oil Cilt Bakım Yağı

Çatlaklar Sizi Üzmesin
Çatlaklar Sizi Üzmesin

Çatlak için geliştirilmiş Bio Oil cilt yağı, formülünde bulunan bitkisel özler ve PurCellin isimli etken madde ile ciltte hızlı kilo alıp verme, nem oranı değişiklikleri veya hamilelik gibi faktörlere bağlı gelişen çatlak izlerinin azalmasında etkilidir. Hassas ciltler dahil herkesin kullanımına uygun olarak geliştirilmiştir. İçeriğinde bulunan Lavanta çiçeği, biberiye, papatya, a ve e vitaminleri cildi nemlendirerek doğal bir parlaklık kazandırır.  Aynı zamanda özel yapısı ile ciltte yağlı bir his bırakmaz.

Bio oil yağ, vücut çatlak oluşumunun yanı sıra kuruluğa bağlı olarak nemsiz kalan cildi nemlendirme, yüz ve vücut bölgesindeki ince çizgi ve kırışıkların önlenme, ciltteki ton farklılıklarının giderilmesine yardımcı olur.

Nasıl Kullanılır?

Göbek, bacak, göğüs ve bel bölgesine günde 2 kez uygulanması 3 ay ise düzenli olarak kullanılması tavsiye edilmektedir. Üründen bir miktar alarak çatlak görünümünün olduğu bölgelere parmak uçlarınızla masaj yaparak uygulayınız.

Son olarak çatlak tedavisinde bakım ürünleri kadar beslenmeye de özen gösterilmesi oldukça önemlidir. Bol lifli besinler ve su tüketmek çatlak probleminin giderilmesine etkendir.

 

Siz de tüm çatlak ürünlerini Dermokozmetika sitesinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

 

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı