Güncelleme Tarihi: 12 Ekim 2021 12:32 Kategori: Güncel

CarrefourSA 11 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

CarrefourSA 11 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar paylaşıldı. İşte ayrıntılar!

CarrefourSA 11 Ekim 2021 Aktüel Ürünleri

CarrefourSA marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri, satış fiyatları hakkında bilgi veren CarrefourSA 11 Ekim 2021 katalogları paylaşıldı. “Gurme” başlıklı bu kataloglar içerisinde çeşitli mutfaklara ait yemek tarifleri yer almaktadır. Bu tariflerdeki yemeği yapabilmek için gerekli gıdalar ve çeşitli araç gereçlerde CarrefourSA marketlerinde aktüel ürün olarak satışa sunulacaktır. Bu aktüel ürünleri 11 – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında CarrefourSA marketlerinden uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

CarrefourSA 11 Ekim 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

CarrefourSA 11 Ekim 2021

CarrefourSA 11 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler ve bu aktüel ürünlerle yapılabilecek tarifler hakkında bilgi veren kataloglar aşağıda sıralanmıştır.

Balkabaklı Risotto Tarifi ve Malzemeleri

CarrefourSA marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglarda yemek tarifleri yer almaktadır. Yukarıda yer alan katalogda ise Balkabaklı Risotto tarifi yer almaktadır. Ayrıca bu katalogda balkabaklı risotto yaparken kullanabileceğiniz Soğan Granül, Sarımsak Tozu, Risotto Trüflü Scotti, Riso Vignola Arborio Pirinç yer almaktadır.

CarrefourSA Yulaf Tarifleri

Yukarıdaki CarrefourSA katalog kitapçığında yer alan 3 farklı yulaf tarifiyle sabahları kahvaltınızı yapabilir ve ara öğünlerinizi hazırlayabilirsiniz. Bu tarifleri yapabilmek için gerekli olan çeşitli ürünleri de CarrefourSA marketlerinden satın alabilirsiniz. Bu ürünler arasında kakao tanecikleri, kakao tozu, badem unu, chia tohumu, zencefil ve limon, çay çeşitleri, kolajenli müsli, yulaf kepeği gevreği çikolatalı ve tarçınlı aktüel ürünler yer almaktadır.

CarrefourSA Alman Mutfağı Tarifi ve Malzemeleri

CarrefourSA marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan organik yumurta, ceviz içi, çiğ karabuğday unu, Hindistan cevizi unu, beyaz kinoa, tam buğday unu, beyaz en ve deniz tuzunu aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Bu ürünlerle alman mutfağına ait olan tarifi uygulayabilirsiniz.

CarrefourSA Thai Usulü Levrek

Thai usulü levreğin nasıl yapılacağını öğrenmek ve bu levreği yaparken hangi ürünlerin kullanılacağını öğrenmek isterseniz yukarıdaki CarrefourSA katalogunu inceleyebilirsiniz.

CarrefourSA Kurabiye Tarifi

Şekilli kurabiyeler yapabilmek için yukarıdaki CarrefourSA katalog kitapçığını inceleyebilirsiniz.

CarrefourSA 11 Ekim 2021 Diğer Tarifler ve Aktüel Ürünler

CarrefourSA 11 Ekim 2021 tarihinde satışa sunulacak diğer aktüel ürünler ve tarifler hakkında bilgi veren kataloglar aşağıda sıralanmıştır.

CarrefourSA 11 Ekim 2021 Diğer Tarifler ve Aktüel Ürünler

Bu haberle ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir