Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2021 12:15 Kategori: Güncel

Carrefoursa 27 Eylül 2021 Aktüel Ürünleri

Carrefoursa 27 Eylül 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren kataloglar yayınlandı.

Carrefoursa 27 Eylül 2021 Aktüel Ürünleri

Carrefoursa 27 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren 4 Ekim 2021 Pazartesi gününe kadar satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgi veren kataloglar yayınlandı. Carrefoursa marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilere ulaşabilmek için aşağıdaki katalogları inceleyebilirsiniz. Kataloglarda yer alana aktüel ürünlerin 4 Ekim 2021 tarihine kadar uygun fiyatlarıyla satışa sunulacağını unutmayınız. Katalogları inceleyerek kedilere tuvalet eğitimin nasıl verileceği, doğru mamanın neye göre seçileceği gibi bilgilere de öğrenebilirsiniz.

Carrefoursa 27 Eylül 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Carrefoursa 27 Eylül 2021 aktüel ürünleri arasında kedi, köpek gibi evcil hayvanlar için mama çeşitleri ve oyuncak çeşitleri yer almaktadır.

Carrefoursa 27 Eylül 2021

Yukarıdaki katalogda yer alan kedi mamalarını Carrefoursa marketlerinden uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Ayrıca evcil kedilerinize tuvalet eğitimini nasıl vereceğinizi öğrenerek kedilerinize bu eğitimi verebilirsiniz.

Köpek mamalarının özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilere, doğru köpek mamasının nasıl seçileceğine yukarıdaki katalogdaki bilgileri inceleyerek ulaşabilirsiniz.

Carrefoursa marketlerinde satışa sunulacak olan evcil hayvan oyuncaklarının özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren katalog yukarıdadır.

Bu haberle ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir