DOLAR 28,9411 0.22%
EURO 31,5802 0.25%
ALTIN 1.904,650,81
BITCOIN 11171492,53%
İstanbul
15°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

 • Boş Menü
 • Boş Menü
 • Boş Menü
 • Boş Menü
 • Boş Menü
 • Boş Menü
 • Boş Menü
Dijital Pazarlamanın Zirvesine Egegen ile Tırmanın!
 • Aktüel
 • Güncel
 • Dijital Pazarlamanın Zirvesine Egegen ile Tırmanın!
587 okunma

Dijital Pazarlamanın Zirvesine Egegen ile Tırmanın!

Ürünleri ve hizmeti hedef kitleye ulaştırmak pazarlama olarak tanımlanmaktadır. Pazarlama, kişilerin ve kurumların iletişime geçtiği her ortamda yapılabilmektedir. Günümüze baktığımızda bunun büyük bir oranının dijital platformlarda gerçekleştiğini görürüz. İnternetin cebimize kadar girmesiyle artık pazarlamanın dijital ortama geçmesi kaçınılmaz olmuştur ve bu durum dijital pazarlamayı ortaya çıkarmıştır. 

ABONE OL
21 Kasım 2021 19:19
Dijital Pazarlamanın Zirvesine Egegen ile Tırmanın!
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Dijital pazarlama hizmeti ile geleneksel pazarlamayı ayıran en önemli noktalar arasında; maliyet, zaman, etkileşim, hedef kitleye kolay erişim gibi konular bulunmaktadır. Bu alt başlıklar, dijital pazarlamayı geleneksel pazarlamaya göre avantajlı hale getirmektedir.İnternet, arama motorları ve sosyal medya gibi birçok alanda dijital anlamda bir pazarlama söz konusu olabilmektedir. E-ticaret uzmanları bu alanlarda doğru bir strateji ile başarılı pazarlama hizmeti gerçekleştirmektedir.  

Egegen olarak çalıştığımız firmaların sağladığı hizmet ve ürünlerine göre en uygun dijital ortamda pazarlama stratejilerini uyguluyoruz. Dijital pazarlama çeşitleri arasında sağladığımız seo hizmeti ile arama motorlarında üst sıralarda çıkmanızı sağlayarak reklam dışında organik bir çalışma gerçekleştiriyoruz. İçerik pazarlama hizmetimiz ile hedef kitleye güvenilir bir hizmet sunulacağını aşılıyoruz. E-posta pazarlaması ve sosyal medya pazarlaması gibi alanlarda verdiğimiz hizmetler ile markanız için önemli başarılar elde edilmesini sağlıyoruz. Egegen olarak uzman ekibimiz ve başarılı stratejilerimizle çalıştığımız firmalara hizmet vermekteyiz. 

Sosyal Medya Danışmanlığı Görevleri Nelerdir?

Dijital pazarlama, özellikle sosyal mecralarda aktifliğini artırmıştır. Bu da pazarlamacıların yeni alan yarışında sosyal medyayı aktif kullanmasına sebep olmakta. Günümüzde internet kullanıcılarının hemen hemen hepsinin en az bir sosyal medya hesabı olduğunu varsayarsak, sosyal medyanın hedef kitle gücü inanılmaz hale gelmiştir. Bu alanda doğru bir pazarlama ve tanıtım ile firmanızın yükselişe geçmesi ciddi bir olasılıktır. 

Ancak sosyal medyada doğru ve uygun bir tanıtım için alınacak başarılı bir sosyal medya danışmanlığı önemlidir. Firmanızın kalitesini düşürmemek ve uygun hedef kitleye doğru yollarla ulaşarak bilinirliği artırmak gerekmektedir. Bu noktada sosyal medya danışmanı elindeki materyallerle özgün ve yaratıcı biçimde marka tanıtımı yapmalıdır. Sosyal medya danışmanının sorumlulukları arasında;

 

 • Dijital platformlarda marka için hesap açarak belirli bir hedef kitle için takipçi oluşturması gerekmektedir. 
 • Reklam ve pazarlama için gerekli stratejilerin araştırılması ve takibini yapar.
 • Reklam, anket, kampanya gibi bilgileri hedef kitleye duyurduktan sonra bir analiz yaparak bu analiz sonuçlarını firma ile paylaşır. Firma bu analiz sonuçlarına göre sağladığı hizmet ve ürünleri günceller.
 • Hedefi, satış danışmanlığı rolü üstlenerek çalıştığı firmanın satış gücünü artırmaktır.
 • Hizmetlerini yürütürken aynı zamanda takipçi ve potansiyel müşteri adaylarını devamlı olarak kazanmaya çalışması gereklidir. 
 • Marka bilinirliğini artırmak, uygun hedef kitleye ulaşmak ve hedef kitlenin takipte kalmasını sağlamak sosyal medya danışmanının önemli uygulamalarıdır. 

 

Egegen, sağladığı profesyonel sosyal medya danışmanlığı ile dijital mecralarda marka bilinirliğinizi artırarak marka kimliğinizin kalıcı ve sürekli olmasını sağladığı gibi ticari anlamda başarılı kazançlar elde etmenizi sağlamaktadır. 

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti Almak Gerekli midir?

Geleneksel pazarlama yöntemleri dijital ortamda yarışamayacak hale gelmeye başlamıştır. Bu ortamda başarılı olmak isteyen her işletme dijital pazarlama alanına adım atmaktadır. İnternet ortamında vakit geçiren herkesin bildiği gibi bu alanda adını duyurmuş firmalar arasında yer almak satış oranlarında yükselişi kaçınılmaz hale getiriyor. Dijital platformlarda başarı yakalamak isteyenler Egegen ile iletişime geçerek yarışmaya bir adım önde başlayabilirler. 

 

Dijital pazarlamada sosyal medyanın önemi ciddiye alınır boyutlardadır. Bunu fark eden firmaların sosyal medya danışmanlığını gerekli görüp bu hizmeti alması kaçınılmazdır. Günümüzde sosyal medyanın tüketim algısına etkisi giderek artmaktadır. Bu sebeple sosyal medya danışmanlığı hizmeti almak markanız için yapılacak en iyi çalışmadır.  

 

İnternet ortamında sosyal medya hesaplarınızda geçirdiğiniz birkaç dakikanın bile tüketim alışkanlığınızı değiştirdiğini fark etmişsinizdir. Doğru bir pazarlama ve strateji ile markalar, bunu kendi lehine çevirmektedir. Dolayısıyla yerel olduğu kadar küresel çapta da başarıyı yakalamaktadırlar. 

 

Sosyal medya danışmanlığı hizmetinin gerekliliğini fark eden her firmayı Egegen ile çalışmaya davet ediyoruz. Elde ettiğimiz başarılar ile Egegen olarak çalıştığımız firmaları yükselişe geçireceğimizin garantisini veriyoruz. Siz de dijital ortamda pazar yarışında yerinizi aldıktan sonra Egegen ile bir adım öne geçin!

 

İçindekiler

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.