Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

2021 Dumpper indir

Diş teli fiyatı

Aşağıda yer alan indirme tablosu ile size uygun cihazı seçerek dumpper sürümlerinden birisini indirebilirsiniz. Dumpper winrar ile sıkıştırılmış şekilde inmektedir ve rardan çıkarmanız gereklidir. Kurulum adımlarını takip ederek kullanmaya başlayabilirsiniz.

İndirme bağlantılarımız reklamsız ve yönlendirmesiz olarak yandex sunucuları üzerinden yapılmaktadır ve sunmuş olduğumuz dosyalarda rar şifresi bulunmamaktadır.

Merak ettiğiniz soru burada yoksa Şimdi Yorum Yapın ve yeni sorular sorun!.

Size Uygun Wifi Kırma Programını Seçin!.
İndirme bağlantısı alabilmek için istenen bilgileri doğru bir şekilde doldurun!.

Dumpper, Windows tabanlı olarak çalışan modemlerin arayüz ve wifi şifrelerini ve öğrenmek için kullanılan ara programdır. Bu program ile genellikle ücretsiz internet kullanabilirsiniz!. Aşağıdaki verilen linklerden Türkçe Dumpper indir ve şifre kırmaya başla!.

Dumpper + JumpStart! ile Yüksek Başarı Oranı

Dumpper2014 yılının başlarında hayatımıza girmiş olan ve Windows tabanlı çalışması nedeniyle herkesin kolaylıkla kullandığı bir program olarak bilinen Dumpper yanında ek olarak Jumpstart ile modemlerin şifrelerini kolaylıkla kıran bir program haline gelmiştir. Modem arayüzlerine kolaylıkla ulaşabileceğiniz ve dakikalar içerisinde wifi şifresini öğrenebileceğiniz bir program olarak hafızamıza kazındı.

Şifre zorluğu ne kadar olursa olsun kolaylıkla kırmasının en temel nedeni şifre kombinasyonu aramak yerine tamamen modemlerdeki WPS özelliğini kullanarak çalışmasıdır. WPS özelliğindeki yetki kodları ile modeme erişim sinyalleri gönderen bu program size aynı zamanda bağlandığınız internetin şifresinide göstermektedir. Yapmanız gereken şeyler yazımızın üst tarafında bulunan sayaç yardımı ile Dumpper indir ve videoda anlatılan kurulum detayları ile birlikte çevrendeki modemlerin şifresini kırmaya başla. Konu hakkında düşüncelerinizi ve fikirlerinizi bize yorum olarak yapabilirsiniz.

Aldığınız hatalar veya yapamadığınız yerler için çekinmeden yorumlardan yardım isteyin, makale içerisine eklemeler aldığınız hatalar doğrultusunda yapılacaktır!. Dumpper kullanımı hakkında detaylı bir videomuzu sizin için ekledik.

Başka cihazlar ve farklı kullanımlara sahip diğer wifi şifre kırma araçlarını merak ediyorsanız sizin için çok seveceğiniz bir yazımız daha var!.

TÜRKÇE DİL DESTEKLİ
DUMPPER PROGRAMI!.

Wifi modemler wps özelliği sayesinde şifresiz bir şekilde giriş yetkisi vermektedir, bu özelliklerin tabi ki programlar tarafından bulunan açıkları da vardır. Dumpper, tam olarak bu açıkları kullanarak wi-fi ağlarında giriş sağlayan bir programdır ve Türkçe özelliğinin olması herkesin daha kolay kullanmasını sağlamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı