DOLAR 27,2327 0.09%
EURO 28,8650 -0.03%
ALTIN 1.665,05-0,66
BITCOIN 714926-0,21%
İstanbul
24°

PARÇALI AZ BULUTLU

05:23

İMSAK'A KALAN SÜRE

  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü

Furkan Tunahan

Ben büyük bir ‘Deniz’de su damlasıyım derim her zaman, büyük kayıplar ve garip hayatlar sonrasında gelişime alındık.

Furkan Tunahan, web tasarım ve SEO alanında 2012 tarihinden beridir Gri SEO adını verdiği yapıyı kullanarak kurumsal ve blog sitelerine hizmet vermektedir. Tamamen organik çalışmaların verdiği başarı ile kendi oluşturduğu blog siteleri üzerinden ziyaretçi yönetimi Adsense kazançları ve Kurumsal hizmetler ile hayatını devam ettirmektedir.

Dijital Stratejist

Hepimizin yapmak istediği ama hayata geçiremediği planları var, dijital olarak varlığınızı en iyi şekilde duyurmak için neler yapabilirsiniz. Furkan Tunahan her zaman izleyici olarak yaşadı. Ama bir çok oluşumunda milyonlara ulaşmasında büyük rol oynadığı, özellikle bir web sitesinin analiz ve organik olarak yükselmesi ve gerekli olan yol haritasını en ince ayrıntısına kadar çıkarak büyük proje gelişim stratejilerinde hizmet vermektedir. Dijital Stratejist olarak Sıfır’dan Zirve’ye sloganı ile hizmet vermektedir.

Furkan Tunahan Çalışmaları!.

Genellikle kişisel çalışmalarımızı ve projelerimiz ile ilgilenirken ek olarak kurumsal web tasarım ve kurumsal SEO destekleri vermekteyiz. 2017 yılından beridir fırsat ve indirim katalogları alanında çalışmalar ve kaynaklar yürütülmektedir. Aktüel‘in alınması ve çalışmalara başlanması ile birlikte tüm gücümüzü ve kaynağımızı buraya yönlendirerek sonuç odaklı çalışmalara başladık.

Bizim buralara gelmemizdeki en büyük etkisi ve desteği olan şüphesizki Desifre.net’dir. Yapılan bütün girişim ve projelerde içerik ve maddi olarak bir çok kaynak merkezi olmuştur.

Furkan Tunahan olarak artık Kurumsal çalışmalarımıza biraz daha fazla ağırlık vermeye karar verdik ve çalışmalarımıza ilk önce kendimizi şekillendirmekten başlıyoruz.

. . .

UpCloud

 

İçindekiler