Hakkımızda

Türkiye ve dünyayı yakından takip eden bir aile ve Aktuel.net ekibi olarak İstanbul başta olmak üzere Türkiye’den ve dünyadan tüm haberleri, son dakika gelişmelerini ve haber niteliği taşıyan tüm bilgileri okuyucularımızla paylaşmak ve onlara doğru ve tarafsız haberleri sunmak amacı ile yola koyulduk. Bu yolun kutsal bir yol olduğunun farkındayız  ve bu sebeple bütün yatırımlarımızı Aktuel.net olarak yapmaya devam ediyoruz. Sosyal yardım projelerinde gönüllü olarak görev alıyoruz. Sokakta kalan canlılara, kanser hastalarına, AIDS ve diğer bütün hastalıklara mücadele için desteğimizi vermekten kaçınmıyoruz.

NE YAPIYORUZ?

Türkiye’nin en değerli, en güncel ve ihtiyaçlara yönelik haber sitesi olmak için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Ayrıca ajanslardan gelen haberlere ve kendi ekibimizin araştırmalarını Aktuel.net haber sitesinde güncel olarak yayınlıyoruz. Sitemizin sağ üst köşesinde bulunan arama kutusu ile bütün haberleri kullanıcılarımıza sunuyoruz ve yayın ahlakı gereği hiçbir haberi silmiyoruz.

İLKELERİMİZ

Türkiye’nin ve İstanbul ‘un en çok bilinen yerel haber sitesi olmak.

Sadece haber değil “doğru” ve “tarafsız” haberleri sizlere sunmak.

Sürekli güncel haberler ile gündemi takip etmek.

Dünya’da neler oluyor an be an sizlere sunmak.

Gelişen teknolojiye ayak uydurmak.

Haberlerde hüküm vermemek ve şeffaf haber sunucusu olmak.

BİLGİLENDİRME SAYFALARIMIZ 

Aşağıda sunacağımız sayfalardan diğer konular hakkında bilgi alabilirsiniz. Sayfaları ziyaret etmek için üstüne tıklamanız yeterli olacaktır. Ayrıca iletişim bölümünden 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Gizlilik Politikası

Kullanıcı Sözleşmesi

Bügün: 15 June 2024