Güncelleme Tarihi: 5 Kasım 2021 19:09 Kategori: Güncel, Katalog

Hakmar 11 Kasım 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar mağazalarında satışa sunulacak aktüel ürünler hakkında bilgi veren Hakmar 11 Kasım 2021 Katalogları yayınlandı. İşte detaylar!

Hakmar 11 Kasım 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar 11 Kasım 2021 Perşembe günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri, satış fiyatı ve görsellerinin yer aldığı Hakmar kataloğu yayınlandı. Aşağıda sıralanmakta olan Hakmar kataloglarını inceleyerek aktüel ürünlerin özellikleri hakkındaki bilgileri öğrenebilir ve satış fiyatlarının ne kadar olduğunu görebilirsiniz. Hakmar mağazalarının tamamında satışa sunulacak olan bu aktüel ürünleri satın almak isteyen ziyaretçilerimizi tavsiyemiz ellerini hızlı tutmalarıdır. Çünkü aktüel ürünler sınırlı sayılarda mağazalara dağıtılacağından tükenebilir.

Hakmar 11 Kasım 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar 11 Kasım 2021 tarihinde satışa sunulacak aktüel ürünler arasında mutfak araç gereçleri, çiçek çeşitleri, pedagog onaylı çocuk kitapları ve çeşitli kıyafetler yer almaktadır.

Hakmar 11 Kasım 2021

Yukarıdaki katalogda yer alan çelik termos, tost makinesi, mikser, porselen kahve fincanı takımı, bardak çeşitleri, kahve seti, silindir kupa gibi birçok farklı mutfak araç gerecini Hakmar mağazalarından aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Hakmar Yapay Çiçek

Hakmar marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan yapay çiçek çeşitlerini ve çeşitli oyuncakları aktüel ürün olarak uygun fiyatlarıyla satın alabilirsiniz.

Hakmar marketlerinden bu hafta Perşembe günü Pedagog Onaylı kitap setlerini, etkinlik kitaplarını ve eğitici kitapları aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Bu kitapların özelliklerini yukarıdaki katalogdan öğrenebilirsiniz.

Hakmar mağazalarından puffy halı, klozet takımı, yastık kılıfı, silikonlu yastık, çorap çeşitleri, kazak, şemsiye, tek alt pijama gibi çeşitli kıyafetleri aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bu haberle ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir