Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Hakmar 29 Nisan 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar 29 Nisan 2021 aktüel ürünleri yayınlandı. Hakmar marketlerde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgiler şu şekildedir.

Hakmar market 29 Nisan Perşembe günü satışa sunacağı aktüel ürünlerin yer aldığı Hakmar kataloğu yayınlandır. Hakmar bu hafta satışa sunacağı aktüel ürünleri arasına sizlerin ihtiyaçlar doğrultusunda uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri almıştır. Hakmar 29 Nisan 2021 aktüel ürünlerinin özellikleri ve fiyatları şu şekildedir.

Hakmar Market Aktüel Ürünleri

Hakmar bu hafta satışa sunacağı aktüel ürünleri arasına çeşitli mutfak araç gereçlerini, çeşitli kıyafetleri, ayakkabı ve terlik çeşitlerini ve oyuncak çeşitlerini almıştır.

Hakmar marketlerde satışa sunulacak olan mutfak araç gereçlerinin yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır. Kiwi markasına ait olan 1105 dijital kaşık terazi, 7205 yoğurt makinesi yer almaktadır. Bu ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki ayrıntılı bilgiler yukarıdadır. Ayrıca bu katalogda Sinbo kablosuz su ısıtıcısı da yer almaktadır.

Hakmar marketlerden satın alabileceğiniz porselen sıvı sabunluk, tek kişilik sunum kahve seti, mini tencere tava çeşitleri, plastik mikser, kayık tabak, plastik çok amaçlı düzenleyici gibi ürünlerin yer aldığı katalog yukarıdadır.

Kıyafet ve Ayakkabı Çeşitleri

Bu hafta Hakmar marketlerde bayan kapri tayt, çocuk desenli tayt, bayan kısa kol tunik, erkek spor t-shirt, bay kapri, piknik seti, ayakkabı ve terlik çeşitlerinin yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır.

Oyuncak Çeşitleri

Hakmar marketlerinde satılacak olan oyuncak çeşitlerinin yer aldığı katalog aşağıdadır.

Hakmar Oyuncak

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı