Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Hakmar 6 Mayıs 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Hakmar 6 Mayıs 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar paylaşıldı. Aktüel ürünlerin neler olduğunu, özelliklerini ve satış fiyatlarını merak ediyorsanız, işte ayrıntılar!!!

Diş teli fiyatı

Hakmar 6 Mayıs 2021 tarihinde “Kaliteli Ürün Uygun Fiyat” kampanyası ile satışa sunacağı aktüel ürünleri belirledi. Aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgilerin yer aldığı katalogları yayınladı. Bu katalogları incelediğinizde, beğendiğiniz aktüel ürünleri satın alabilmek için acele etmelisiniz. Çünkü aktüel ürünler sınırlı sayılarda marketlere dağıtılacaktır.

Hakmar 6 Mayıs 2021 Aktüel Ürünleri

Hakmar 6 Mayıs 2021 tarihinde satışa sunacağı aktüel ürünleri arasına mutfak araç gereçleri ve çeşitli eşyaları, kamp malzemelerini, çeşitli giysi ve ayakkabıları almıştır. Bu ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları şöyledir.

Hakmar Mutfak Araç Gereçleri

Sr 2100 ELite Çubuk blender Hakmar marketlerde 99,95 TL, Sr 2400 Vitabox Smoothie Blender 159 TL, Sr 2300 Vision Mikser 99,95 TL’den Hakmar marketlerinde satışa sunulacaktır. Bu ürünlerin özellikleri yukarıdaki katalogda yer almaktadır. Ayrıca bu katalogda tencere, tava  ve bambulu porselen kahve fincanı da yer almaktadır. Katalogda bu ürünlerin özelliklerini inceleyebilirisiniz.

Hakmar Kamp Malzemeleri

hakmar 6 mayıs kamp malzemeleri

Hakmar marketlerinden bu hafta kamp malzemelerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Havaların ısınması ve insanların günlük yaşamın getirdiği stresten kurtulmak için kafasını dinleyebilecekleri yerler aramaktadırlar. Bu yerlere giderek güzel vakit geçirebileceğiniz ve bu yerlerde rahat edebileceğiniz kamp malzemeleri yukarıda yer almaktadır.

Hakmar Çeşitli Eşyalar ve Oyuncaklar

Hakmar marketlerinden kek kalıbı çeşitleri, metal gövdeli baharatlık, filtre sürahi, sepet ve kova çeşitleri ve oyuncak çeşitleri aktüel ürün olarak satın alınabilir.

Hakmar Giysi

Hakmar marketlerinden silikonlu yastık, piliseli pantolon, anne ayakkabısı, erkek ayakkabıları, t-shirtler ve şortlar ve daha birçok giysi aktüel ürün olarak satın alınabilir. Hakmar’dan alabileceğiniz giysilerin yer aldığı katalog yukarıdadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı