Güncelleme Tarihi: 9 Nisan 2021 17:41 Kategori: Ekonomi

Halkbank Sıfır Faiz İle 225 Bin TL 6 Ay Ödemesiz Kredi

Halkbank ilk defa iş kuracak bireylerin veyahut da işini kurmuş kadın girişimcilere sıfır faiz oranı ile kredi vermeye hazırlanıyor. Sıfır faizli kredi 6 ay ödemesiz olmak üzere 36 ay vadeli 225 bin ₺’ye kadar imkan sunuyor.

Halkbank Sıfır Faiz İle 225 Bin TL 6 Ay Ödemesiz Kredi

Halkbank sıfır faiz oranı ile 225 Bin TL’ye kadar, sıfırdan iş kuracaklara ya da iş kurmuş kadın girişimcilere kredi imkanı sunuyor. Bu kredi 6 ay ödemesiz 36 aya kadar eşit vadeli kredi imkanı sağlıyor.

Sıfır Faizli Kadın Girişimci Kredisi

Kadın girişimci olarak ilk defa bir iş kuracak ya da işini kurmuş ve faaliyete başlamış kadınlara Halkbank sıfır faiz ile kredi veriyor. Bu krediyi Halkbank şubeleri giderek alabilirsiniz. Halkbank şubelerindeki görevliler bu kredi için sizlere her şekilde yardımcı olacaklardır.

Halkbank Kredisi Başvurusu Şartları Neler?

Halkbank Sıfır Faizli kadın Girişimci Kredisi başvuru şartları bankanın internet sitesinden açıklandı. İşte o şartlar!!!

  • “3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu” kapsamı içerisinde yer alan, kredi başvuru tarihi itibarıyla en az 1 yıllık usta belgesine sahip olmak.
  • Ustalık belgesinde yer alan meslek alanında, son bir yıl içerisinde kendi adına işletme açtığını belgeleyen girişimci esnaf ve sanatkâr
  • KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni tamamlamak
  • 30 yaşını tamamlamamış olan genç girişimci esnaf ve sanatkârlar

 

 

Bu haberle ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir