Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Huawei MateBook X Pro Özellikleri

Huawei, gerçekleştirmiş olduğu bir lansmanda Huawei MateBook X Pro dizüstü bilgisayarının özellikleri hakkında açıklamalarda bulundu. X Pro, yüksek performans sunacak özellikleriyle ve şık tasarımıyla tüketicilerin oldukça ilgisini çekeceğe benziyor. Bu lansmanda ayrıca Huawei FreeBuds 4i kulaklığının özellikleri ve satış fiyatı hakkında da açıklamalar yapıldı.

Çin’in önde gelen teknoloji şirketleri arasındaki yerini her çıkardığı ürünle daha üste sırala çıkarmayı başaran Huawei yeni dizüstü bilgisayarı hakkında bilgiler verdi. Huawei MateBook X Pro dizüstü bilgisayarının ve Huawei FreeBuds 4i kulaklığının tanıtımı, Huawei Türkiye Tüketici Elektroniği Grubu Mobil Ekosistem İş Geliştirme Müdürü Kaan Arlı gerçekleştirdi.

Huawei MateBook X Pro Özellikleri

Huawei MateBook X Pro özellikleri

Huawei MateBook X Pro dizüstü bilgisayarı %91 gövde ekran oranına ve 13.9 inç ekran boyutuna sahiptir. 3K FullView çözünürlük seviyesini destekleyen bu ekran, on parmak dokunmatik kullanımına da uygundur. Diğer modellere göre oldukça iyi özellikleri sahip olan MateBook X Pro, ince ekran ve gövde ekran oranıyla da tasarım açısından kendisini baya yüksek seviyelere çıkarmıştır.

Dizüstü bilgisayarda yer alan işlemci 11. Nesil Intel Core i7’dir. Grafik alanında ise Intel Iris Xe yer almaktadır. Ayrıca cihazda 16 GB kapasitesine sahip olan LPDDR4x 4266 MHz seviyesinde bir Ram bellek yer almaktadır. Dizüstü bilgisayarı 1 saat şarjda bıraktığınızda bataryanın %78’lik bir alanını doldurabilirsiniz. Oldukça yüksek performanslara sahip olan bilgisayar, şık tasarıma sahip olmasının yanı sıra 1.33 kg ağırlığındadır ve oldukça hafiftir.

Huawei MateBook X Pro

MateBook X Pro dizüstü bilgisayarı oldukça kolay taşınabilir özellikte olması hem iş için hem de normal kullanımlar için oldukça iyi bir cihazdır. Ayrı bu cihaz, gömme kamera ve parmak izi okuyuculu güç düğmesiyle mahremiyete ne derece önem verdiğini de gözler önüne sermektedir.

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı