Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2024 11:48 Kategori: Teknoloji

İnstagram Şifre Kırma

İnstagram Şifre Kırma

Instagram yıllar önce Facebook şirketi tarafından satın alınan ve Facebook uygulamasını sosyal medyadan geride bırakan fotoğraf paylaşma uygulamasıdır. Son dönemlerde popülaritesi artan bu mecrada insanlar artık para kazanmaya bile başlar oldular. Özellikle Facebook şirketinin satın almasından sonra Instagram dünya genelinde en çok kullanılan sosyal medya aracı oldu. Eskiye nazaran ve diğer sosyal medya uygulamalarına nazaran Instagram insanlar her gün takıldığı sosyal elem şeklini almaya başladı. Bu kadar popüler olmasının yanında bazen, insanlar şifrelerini de unutur olurlar. İnstagram Şifre kırma ya da hesabı geri alma Instagram mecrasında gayet pratik ve basittir.

Her şeyden ilk sen haberdar ol!

Mail listesine kayıt ol, yeni içeriklerden hemen haberdar ol!.

Nitekim uygulamayı indirmeye bile gerek duymadan telefonunuzda bulunan herhangi bir google tarayıcından instagram hesabınızım şifresini kırabilir, yenileyebilir ve de hesabınızı geri alabilirsiniz.

Google Tarayıcı Yoluyla İnstagram Şifre Kırma

Instagram sisteminin sunduğu avantajlar arasında, şifre unutulduğu ya da hesap çalındığı anda kolaylıkla hesabı geri alma ve şifreyi yenileme bulunur.

-Nitekim fark etmeksizin herhangi bir tarayıcıdan Instagram giriş yap şeklinde yazabilir ve telefonunuzu sayfaya yönlendirebilirsiniz.

– Sayfa açıldıktan sonra ‘Şifremi unuttum’ butonuna basıyorsunuz ve açılan pencerede G-mail ya da Telefon numarasına kısa mesaj ile al şeklinde iki tane seçenek bulunur. Kendi gerekliliklerinize göre her hangi birini seçip seçtiğiniz SMS ya da G-mail seçeneklerine göre gelen kutunuzu kontrol ediyorsunuz. Kolay şekilde instagram şifre kırma yöntemleri arasında en çok kullanılanlardan birisidir!.

-Size bu yollardan gönderilen bir tane bağlantı bulunacaktır. Bu bağlantıya tıklayıp sayfaya yönlendirildiğinizde ise şifre yenile gibi bir seçenekten şifrenizi yenileye biliyorsunuz. Ayrıca güncellenen instagram koşullarında da WhatsApp ile şifrenizi de güncelleyebilir hesabınızı geri alabilirsiniz.

instagram şifre kırma

Android Uygulaması instagram Şifre Kırma

Yukarıda belirtile tüm aşamalar Instagram şifre kırma uygulaması için de geçerlidir. Uygulama sadece linklerinizi hazırda tutar. WhatsApp ile şifre yenileme hem uygulamada hem de tarayıcıda mümkün durumdadır. Öncelikle uygulamayı açtıktan sonra şifremi unuttum butonuna tıklayın. Daha sonra yukarıda belirtilen aşamaları uygulayın. Son olarak da karşınıza güncellenen instagram kırma için üç tane seçenek çıkar;

  1. SMS Yolu ile Şifre Yenile
  2. G-mail hesabına bağlantı gönder
  3. WhatsApp uygulaması ile şifre yenile

Gibi seçeneklerinden üçüncüsünü seçip işlemleri dilediğinizce kolay bir şekilde gerçekleştiriyorsunuz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir