Güncelleme Tarihi: 8 Mart 2021 20:44 Kategori: Güncel

İSTANBUL’UN VE ESENYURT’UN PROBLEMLERİNİ AK PARTİ ÇÖZER

İSTANBUL’UN VE ESENYURT’UN PROBLEMLERİNİ AK PARTİ ÇÖZER

Esenyurt AK Parti İlçe Teşkilatında Yasir Çelik’in yerine kongrede seçilen Harun Özer mazbatasını alarak çalışmalara başladı.

Yasir Çelik’in göreve devam etmeyeceği kararının ardından Esenyurt İlçesi’nde uzun zamandır ilçe başkanlığı konusunda arayış içerisinde olan AK Parti Genel Merkezi, kararını partinin sevilen ismi meclis üyesi Harun Özer’den yana kullanmıştı.

Harun Özer’in ilçe başkanı tercihi AK Parti’de sevinçle karşılanırken 5. Olağan kongrede coşkulu bir şekilde gerçekleştirildi.

Kongre sonrasında çalışmalarını hızlandıran Harun Özer bir taraftan ziyaretleri ve tebrikleri kabul ederken diğer taraftan listeye alamadığı isimleri ziyaret ediyor. Onlarla gelişen süreci paylaşan ve liste konusunda yaşanan bazı problemleri aktaran Özer, büyük bir aile olduklarını ifade ederken birlikte çalışacaklarını ve bu ilçeyi bir kez daha AK Parti ailesine katacaklarını anlatıyor.

 

İLK HEDEF 2023
Birlik, beraberlik içerisinde çalışmalarını başarıyla sürdüreceklerini belirten Özer, ‘Esenyurt’ta işimiz gerçekten zor. 15 yıl yönettiğimiz Esenyurt’a seçimin ardından teşkilat olarak zor bir süreç geçirsek de kısa sürede toparlanarak Esenyurt için başarılı projeleri hayata geçirmeyi başardık.

Devlet kurumları ile istişare içerisinde çalışarak bundan sonrada kentimizin yararına alınabilecek tüm kararların takipçisi olacağız.

STK’larımızla, esnafımızla, mahalle muhtarlarımız ve medya mensuplarıyla ilişkilerimizi sürdürerek organizasyonumuzun içerisine dahil etmeye çalışacağız.

HARUN ORUÇ, ‘SİZ HİZMET İÇİN GELMEMİŞSİNİZ’ HARUN ORUÇ, ‘SİZ HİZMET İÇİN GELMEMİŞSİNİZ’

ŞİMDİ BİRLİK OLMA ZAMANI
Zaman zaman sosyal medya hesaplarından kırgınlıklarını ifade eden partililerinin gönlüne dokunacaklarını belirten Harun Özer, ‘Artık kırgınlıkları bir kenara bırakma zamanı. Ben birlik ve beraberliğimiz için elimden gelen her şeyi yapacağım. ‘Şu kötü, bu bizi küstürdü, bizi uzaklaştırdılar, kırgınım’ gibi yaklaşımları bir kenara bırakıp önce 2023 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı bir kez daha seçtireceğiz. İnşallah bu zaferimizin hemen ardından İstanbul’un en büyük ilçesi Esenyurt’umuzu bir kez daha AK Parti ailesine katacağız. Benim bundan hiç şüphem yok. Ekip arkadaşlarıma ve bizi bugüne kadar hiç mahcup etmeyen milletimize güveniy

Bu haberle ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir