DOLAR %
EURO %
ALTIN 1.908,311,01
BITCOIN 11198002,82%
İstanbul
15°

PARÇALI AZ BULUTLU

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
Katılımevim’de Tüm Süreçleri Siz Belirleyin
941 okunma

Katılımevim’de Tüm Süreçleri Siz Belirleyin

Bir arabaya sahip olmak özellikle genç yaştaki çoğu insanın hayallerini süslemesinin dışında  bir yatırım alanı olarak da kabul edilmektedir. Fakat araba fiyatlarının bugün geldiği noktada değişen kur ve vergilerle birlikte altından kalkılması güç bir ulaşım aracı olduğunu söylemek de yanlış olmaz.

ABONE OL
7 Ocak 2022 14:27
Katılımevim’de Tüm Süreçleri Siz Belirleyin
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Buna ek olarak, günümüz şartlarında araba sahibi olmak için başvurulan kurumlar da oldukça yüksek faiz yüzdeleri uyguladıkları için insanların peşinatsız taksitle araba alma ihtimali büyük ölçüde azalmıştır.

Hayallerine kavuşmak için başka yollar arayan insanlar çoğu kurumu güvenilir bulmadıkları için tercih etmekten kaçınıyor ve böylece araba alma düşüncelerini de rafa kaldırıyorlar. Katılımevim, bir tasarruf finansman şirketi olmasının yanında insanların hayallerini gerçekleştirmek için çıktığı yolda onlara rehberlik etme görevini de üstlenen bir kurumdur. Sağlam temeller üzerine kurulmuş bir yapıya sahip olan Katılımevim, taksitle araba alımı yapmanızı sağlayan en güvenilir finans şirketlerinden biridir.

Katılımevim’e Üye Olarak Geleceğinizi Planlayın

Faizi tüm planlarının dışında bırakarak geri ödeme yöntemleri geliştiren bu şirket; 18 yaşını doldurmuş tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının başvuru yapabileceği bir işleyişe sahiptir. Taksitle araba almak için yapacağınız tek şey Katılımevi’ne üye olup istediğiniz sıfır ya da ikinci el arabayı belirlemek ve bir ödeme yöntemi seçmek olacaktır. Türkiye’nin her yerinden araba seçme şansı sunan Katılımevim’in ödeme planı belirleme süreci de sizin yönlendirmenizle tamamlanır.

Her geçen gün artan araba fiyatları sebebiyle bugün atacağınız küçük bir adım, gelecekte size büyük bir yatırım olarak dönebilir. Taşınabilir mallar arasında size daima avantaj sağlama özelliği bulunan araba, günlük hayatınızı da daha kolay bir hale getirecektir. Ulaşım araçlarının belirlediği saat ve aralıklar yüzünden kısıtlanan hayatınız araba sahibi olduğunuzda özgürleşmenizi de sağlayacaktır.

Katılımevim’de Peşinatsız Taksitle Araba Alma Fırsatları

Peşinatsız taksitle araba sahibi olma imkanı sağlayan Katılımevim, ödeme yöntemi seçme yetkisini de size vererek başvuru sürecini tamamlar. Dilerseniz çekilişli planı seçerek her ay noter huzurunda düzenlenen çekilişlerle dilerseniz de kişiye özel plan dahilinde kendi bütçenize göre belirlediğiniz şekilde bir ödeme yöntemine dahil olabilirsiniz. Her iki ödeme yöntemi de peşinat ve faiz şartı uygulanmadan sizin isteğiniz ve alım gücünüz doğrultusunda belirlenir.

Vade farkı ödemeden taksitli araç alma şansı sunan bu tasarruf finansman şirketine, kredinizle ilgili bir sorun yaşadığınızda hiçbir yaptırıma maruz kalmadan kredi dondurma talebinde bulunabilirsiniz. Dilediğiniz süre boyunca askıda kalan krediniz için gelecekte de size hiçbir yaptırım uygulanmaz. Katılımevim’in insan odaklı bir yaklaşımla yürüttüğü bu ödeme sistemi ile gelecek için korku ve endişe duymadan kredi çekerek dilediğiniz araca sahip olabilirsiniz.

İçindekiler

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.