Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Miss Europe 2021 Yarışmasında Türk Manken Üçüncü Oldu

Miss Europe 2021 yarışması bu yıl Lübnan’da düzenlendi. Yarışmada bir Türk manken üçüncü olarak tacını taktı. Haberle ilgili tüm detaylar!

Lübnan’da düzenlenen Miss Europe 2021 yarışmasında bir Türk manken üçüncü olarak taç taktı. Yarışmada üçüncü olan Duygu Çakmak yapmış olduğu açıklamada “Türk bayrağını başka bir ülkede dalgalandırdığım için çok mutluyum” dedi.

Lübnan’ın Beyrut şehrinde düzenlenen Miss Europe 2021 yarışmasına 37 farklı ülkeden mankenler katıldı. Güzellik yarışmasının birincisi Fransa’nın da güzellik kraliçesi olan Louan Vecchia oldu. İkinciliği Romanya’dan Anna Maria Babau alırken, üçüncülüğe ise Türk manken Duygu Çakmak layık görüldü. Yarışma tamamlandıktan sonra ülkesine geri dönen güzel yapmış olduğu açıklamalarda çok mutlu olduğunu ve gururlu olduğunu ifade etti.

Duygu Çakmak Kimdir?

Duygu Çakmak, 1995 yılında İzmit’te dünyaya gelmiştir. Tuncelili bir ailenin evladı olan Çakmak’ın bir ablası bir de erkek kardeşi vardır. İlkokulu ve liseyi İzmit’te tamamlamış ve Sakarya Üniversite Halkla İlişkiler mezunudur. İstanbul Üniversitesi’nde Pedagojik Formasyon alan Çakmak, şuan İstanbul’da ikamet etmektedir. Ayrıca şuan yüksek lisans eğitimini Sakarya Üniversitesi SBE İletişim Bilimleri ABD’da almaktadır.

Yapmış olduğu açıklamalar göre iyi seviyelerde İngilizce ve Almanca bilen ve daha önce amatör modellikle uğraşan Çakmak, 2019 yılından beri profesyonel olarak modellikle uğraşmaktadır. Avni Kütükoğlu’ndan oyunculuk dersi içinde eğitim alan Çakmak, 2020 yılının Şubat ayında düzenlenen Best Model Of Turkey yarışmasına katılarak “ Doğulu En İyi Model” ödülünü aldı. Ayrıca Duygu Çakmak, Lübnan’da düzenlenen Miss Europe 2021 yarışmasında üçüncü olarak ülkemizi gururlandırdı.

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı