Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Cep Telefonundan Mobil Wifi Şifre Kırma Artık Daha Kolay

Diş teli fiyatı

Merak ettiğiniz soru burada yoksa Şimdi Yorum Yapın ve yeni sorular sorun!.

Telefonlar arasında internet alışverişi yapmak isterseniz artık çok kolay.  Şifreyi bilseniz de bilmeseniz de telefonlar arasında kablosuz internet ağı kullanarak bağlantı yapabilirsiniz. Cihazlar arasında ister programlı mobil wifi şifre kırma isterseniz de programsız kablosuz ağ erişim sağlayabilirsiniz. Mobilininiz WPA2 uyumlu ise modeminiz her uygulamayı kırmaya biliyor. Bunun yerine root işlemini yapmanız gerekir.  Mobil cihazınızın özelliklerine bakmanız gerekir.

Root yöntemini desteklediği takdirde bu uygulamayı yapabilirsiniz. Mobil cihazınıza Bcmon uygulamasını indirin. Uygulamayı kurduktan sonra ayarlardan uygulama ayarlarından izleme modunu etkinleştir seçeneğine tıklayın. Girdiğiniz mobil cihazların wifi şifrelerini kolaylıkla görebilirsiniz. Eğer otomatik çakışılmazsa ayarlar kısmından etkinleştirme yapabilirsiniz. Böylelikle programı daha etkin kılabilirsiniz.

Programsız Mobil Telefon Wifi Şifre Kırma

Mobil wifi kırmaMobil wifi şifre kırma, programsızda kırmak artık çok kolay. Bu yöntem yasal olmadığı için pek uygulanmıyor. Mobil ağlar arasında şifre kırmanın diğer ismi sosyal mühendislik adı veriliyor. Her modemde WPS adı verilen bir tuş vardır.  Bu tuşun ne işe yaradığını ve neden konulduğunu kimse bilmiyor.

Bu wps sayesinde şifre olmadan kolaylıkla internete sızmanızı sağlıyor. Hızlı ve pratik bir şekilde. Yalnız şöyle bir durum vardır o tuş basılı olması gerekir. Eğer basılı değil ise telefon ya da tabletinizde ayarlar kısmına girin. Buradan internet wifi ayarlarına tıklayın. Ayarlar kısmından wps yöntemiyle bağlantı kurun seçeneği var oraya tıkladıktan sonra bağlanmış oluyorsunuz.

AndroDumpper Mobil Şifre Kırma

Bu uygulama mobil wifi şifre kırma programlarından biraz farklı olarak pin sisteminde çalışır.  Mobil cihazlardan bir etkileşime girdiğinizde dupper uygulaması hemen devreye girerek ve ücretsiz interneti kullanmayı başarırsınız. Dupper bir uygulama olduğu için hangi işletim sistemine sahipseniz işletim sisteminize göre indirmeniz gerekir. Ayarlar kısmından etkinleştir seçeneğine bastıktan sonra telefonunuza daha rahat erişebilmesini sağlıyorsunuz.

Daha sonra açtığınız uygulamanın sağ alt köşede todas las redes seçeneği var oraya basmanız gerekir. Ardından scan seçeneğine tıkladıktan sonra hangi wifi’lere kullanmanız gerekirse belirtmeniz gerekir. Belirtiğiniz kablosuz internet adresini bir dakika içerisinde internete girmenizi sağlayacaktır. Çok zor durumlarda kalmadığınız takdirde kullanılması yasal değildir.

Eğer bu yöntemler sizin için çözüm olmadıysa laptop üzerinden wifi şifresi kırmak sizin için ideal çözüm olabilir. Bunun için detaylı anlattığımız makalemizi inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı