Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

ŞOK 1 Haziran 2019 Aktüel Ürünler Kataloğu! ŞOK Aktüel Hafta Sonu İndirim Kampanyası

Bu hafta Şok aktüel ürünler kataloğu yeni ürünler hafta sonunda indirime giriyor. Şok Market Haziran 2019 kampanyasının ilk kataloğu da böylece ortaya çıkmış oldu. Fırsatlar Haziran ayının ilk haftasında Şok Market raflarında yerini alacak ve sizlerle buluşacak. Hafta sonuna özel olarak hazırlanan Şok aktüel kataloğu ile gelecek ürünler elbette merak ediliyor. Henüz resmi internet sitesinde Şok Aktüel yeni kampanyasını paylaşmadı. Ama sosyal medya üzerinden paylaşılan ŞOK katalog görselleri içerisinden sizler için ürünleri listeledik. Şok Aktüel hafta sonu kataloğu ile gelen indirim fırsatlarından detaylarına haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

ŞOK AKTÜEL İNDİRİMLERİ HIZLI BİR ŞEKİLDE TAKİP ETMEK İÇİN GOOGLE ARAMA ÇUBUĞUNA AKTUEL.NET ŞOK YAZABİLİRSİNİZ.

[yazi ilgili_yazi_id=”20794″]

BU HAFTA ŞOK AKTÜEL KAMPANYASI İLE NELER GELİYOR?

Şok Aktüel 1 Haziran 2019 tarihi için tek sayfalık bir indirim broşürü hazırladı. Her zaman olduğu gibi Şok Market yaz dönemine uygun ürünlerle ve dönemsel bir kampanya ile geliyor. Her zaman ucuz fiyatları ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran Şok Market bu hafta da Gezer markasının kaliteli ürünlerini sizlerle buluşturuyor. Bayram tatili yaz tatili ile birleştirmeyi planlıyorsanız denizde ve havuzda çok işinize yarayacak bu ürünleri kesinlikle kaçırmayın. Şok Aktüel indirim kampanyası ile bu hafta gelen ürünlerin listesi şu şekilde;

  • Dertsiz masa örtüsü 14,95 TL
  • Tek kişilik pike 24,90 TL
  • Çift kişilik pike 29,90 TL
  • Erkek file deniz ayakkabısı 14,95 TL
  • Kadın file deniz ayakkabısı 13,95 TL
  • Çocuk file deniz ayakkabısı 12,90 TL
  • Eva plaj terliği 14,95 TL
  • Çocuk deniz terliği 12,95 TL
  • Lisanslı köpük 1,90 TL

[yazi ilgili_yazi_id=”20779″]

ŞOK AKTÜEL 1 HAZİRAN 2019 KATALOĞU 25 TL KAMPANYASI

1 Haziran Şok aktüel ürünler kataloğu ile gelen indirim fırsatları kampanya dönemi içerisinde 25 TL ve üzeri alışverişlerinizde de bazı indirimleri sizlere ulaştırıyor. 8 Haziran 2019 tarihine kadar geçerli olacak Şok aktüel kataloğu ile bu hafta yapacağınız 25 TL üzeri alışverişlerinizde Colgate diş fırçası 12,90 TL yerine 5 TL, Signal White diş macunu 14,90 TL yerine 8 TL fiyatı ile sizlerle buluşacak. 03-04 Haziran 2019 tarihlerinde ise yapacağınız 25 TL ve üzeri alışverişlerde, Vanish gold leke çıkarıcı 28,90 TL yerine sadece 15 TL fiyatı ile sizlere ulaşıyor.

ŞOK 1 Haziran 2019 aktüel ürünler kataloğu indirim fırsatları Cumartesi gününden itibaren raflarda yerini alacak. Ürünleri kaçırmamak için elinizi çabuk tutun ve mutlaka Şok mağazasına uğrayın. ŞOK 8 Haziran 2019 aktüel ürünler kataloğu ile gelen indirim fırsatları da en kısa sürede Sizler de buradan buluşacak.


İlginizi Çekebilir!.

Leave a Comment