Şok 11 Haziran 2021 Aktüel Ürünleri

Şok marketlerinden satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin yer aldığı Şok 11 Haziran 2021 kataloğu yayınlandı. Yazımızda aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgiler yer almaktadır.

Şok 11 Haziran 2021 tarihinde tüm Şok marketlerinde satışa sunulması beklenen aktüel ürünler, bu ürünlerin özellikleri ve fiyatları hakkındaki bilgilerin yer aldığı kataloglar paylaşıldı. Sizler için bu katalogları bir araya getirdik. Yazımızın devamında aktüel ürünlerin neler olduğunu, özelliklerinin ve fiyatlarının ne kadar olduğunu öğrenebilirsiniz.

Şok 11 Haziran 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 11 Haziran 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin arasında mangal malzemeleri, piknik malzemeleri, oyuncaklar, kamp malzemeleri, mug çeşitleri ve termos yer almaktadır.

Mangal ve Piknik Malzemeleri

Mangal ve Piknik Malzemeleri

Şok marketlerinde bu Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında mangal kömürü, büyük ızgara teli, lüks mangal, çöp şiş, piknik seti, sofra bezi ve hamak yer almaktadır. Bu ürünlerin özellikle ve satış fiyatı hakkındaki ayrıntılı bilgilere yukarıda yer alan katalogdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki katalogda market/piknik/ kekli çay sepeti setleri oyuncağı, Futbol kalesi ve topu yer almaktadır.

Bu hafta Şok marketlerde yapacağınız 25 TL üzerindeki alışverişlerinizde falım sakız, Ülker Finger Bisküvi, Colgate diş macunu ve diş fırçasını indirimli fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Falım sakız 15 TL yerine 9 TL’den, Ülker Finger Bisküvi 10,75 TL yerine 7 TL’den, Colgate diş macunu 27,90 TL yerine 5 TL’den ve colgate diş fırçası 16,90 TL yerine 9 TL’den satışa sunulacaktır.

Kamp Malzemeleri

Kamp Malzemeleri

Şok marketlerinden bu hafta aktüel ürün olarak satılacak tüm ürünler hem marketlerden hem de Şok online mağazadan alabilirsiniz. Şok marketlerde satışa sunulacak olan 3 kişilik çadırın fiyatı 149 TL, 2 kişilik çadırın fiyatı ise 119 TL’dir. Bu iki çadırı da 6 ay taksitli olarak satın alabilirsiniz.

Contigo markasına ait olan Vacuum Technology ile üretilen termal mug 299 TL’den satışa sunulacaktır. Bu mug, katlanabilir taşıma kolu, çift katmanlı çelik yapısı ve vakumlu yalıtım, kolay kullanıma uygun olan kaymaz silikon bantlı gövde özelliklerine sahiptir. Ayrıca bu hafta Şok marketlerde 740 ML kapasitesinde ikinci bir Termal Mug 249 TL’den satışa sunulacaktır.

Ayrıca yukarıdaki katalogda yer alan termos piknik çantası, kamp termosu, termos tekerlekli, 2 kişilik ahşap sandalye ve masa takımı, kamp sandalyesi gibi ürünleri de aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı