Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Şok 14 Temmuz 2021 Aktüel Ürünleri

Şok marketlerinden satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgi veren Şok 14 Temmuz 2021 katalogları yayınlandı. İşte ayrıntılar!

Şok 14 Temmuz 2021 tarihinde satın alabileceğiniz aktüel ürünlerin yer aldığı katalog kitapçıkları yayınlandı. Bu katalogları inceleyerek hangi ürünleri indirimli fiyatlarıyla satın alabileceğinizi görebilirsiniz. Ayrıca bu ürünlerin özellikleri ve taksitle satış seçenekleri hakkındaki tüm ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Aktüel ürünler sınırlı sayılarda Şok marketlere dağıtılacağından satın almak istediğini bir ürün varsa Çarşamba günü elinizi çabuk tutmalısınız.

Şok 14 Temmuz 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 14 Temmuz 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arsında ütü, powerbank, çeşitli T-Shirt ve şortlar, terlik çeşitleri, gıdalar, sinek ve böceksavarlar, çeşitli mutfak araç gereçleri yer almaktadır.

Şok 14 Temmuz 2021

Şok marketlerinden bu hafta satın alabileceğiniz mutfak araç gereçlerinin yer aldığı katalog yukarıdadır. Bu katalogda mutfak araç gereçlerinin fiyatlarını ve özelliklerini görebilirsiniz.

Şok Çarşamba günü satışa sunacağı ütü, powerbank, şort ve T-shirt çeşitleri, terliklerin yer aldığı katalog yukarıdadır.

Çeşitli gıdaların, tuvalet kâğıtlarının, temizlik malzemelerinin ve böceksavarların yer aldığı Şok kataloğu yukarıdadır.

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı