Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Şok 2 Temmuz 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 2 Temmuz 2021 Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında ayrıntılı bilgiler veren kataloglar yayınlandı.

Şok 2 Temmuz 2021 tarihinde satışa sunulan aktüel ürünlerin özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi veren kataloglar paylaşıldı. Şok marketlerinde “Aman Kaçırma” kampanyasıyla satışa çıkacak otomobil araç gereçlerini Temmuz ayının ilk Cuma günü satın alabilirsiniz.

Şok 2 Temmuz 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 2 Temmuz 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında akü, oto lastik, direksiyon kılıfı, sibop kapağı, akordiyon kriko, trafik seti, oto boyun yastığı yer almaktadır. Ayrıca bu aktüel ürünler arasında oto teyp, araç yol kayıt kamerası, araç içi sensörü gibi birçok farklı ürün yer almaktadır. Bu ürünlerin özellikleri, taksitli ve peşin fiyatlarını kataloglardan öğrenebilirsiniz.

Şok 2 Temmuz 2021

Şok marketlerinde Cuma günü satışa sunulacak olan oto teyp, araç yol ya da park kayıt kamerası, araç içi sensörlü telefon tutucu, oto multimedya, animasyonlu bagaj altı kayar led gibi ürünlerin yer aldığı katalog yukarıdadır.

Oto lastik, Sibop kapağı, direksiyon kılıfı, oto boyun yastığı, kriko, led ışıklı kompresör, akü, trafik seti ve oto numaratör gibi aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgi veren katalog yukarıdadır.

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı