Güncelleme Tarihi: 19 Eylül 2021 19:33 Kategori: Güncel

Şok 22 Eylül 2021 Aktüel Ürünleri

Şok marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgiler veren Şok 22 Eylül 2021 kataloğu yayınlandı. İşte ayrıntılar

Şok 22 Eylül 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 22 Eylül 2021 kataloğu, Çarşamba günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri, satış fiyatı ve taksit seçenekleri hakkında bilgiler vermektedir. Bu kataloglardaki özellikleri inceleyerek satın almak istediğiniz herhangi bir aktüel ürün olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Çünkü aktüel ürünler sınırlı miktarlarda dağıtılacağı için satın almak istediğiniz bir ürün satın alamadan tükenebilir.

Şok 22 Eylül 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 22 Eylül 2021 Çarşamba günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında çeşitli mutfak araç gereçleri, valiz ve çanta çeşitleri, temizlik ürünleri yer almaktadır.

Şok 22 Eylül 2021

Yukarıdaki katalogda yer alan kase, saklama kabı, çay bardağı, çay seti, tava, borcam, kare tencere, valiz çeşitleri, kemer, avize, masa lambası, erkek omuz çantasını aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Şok marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan zeytin, süt, peynir, yoğurt, kişisel bakım ürünleri, temizlik ürünleri ve çeşitli gıdaları aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Bu haberle ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir