Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Şok 23 Haziran 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 23 Haziran 2021 Çarşamba günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar paylaşıldı. İşte ayrıntılar!

Şok 23 Haziran 2021 tarihinde satışa sunulacak aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgiler veren kataloglar yayınlandı. Bu aktüel ürünleri 23 – 29 Haziran 2021 tarihleri arsında kampanyalı fiyatlarıyla satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin özellikleri ve fiyatları hakkındaki bilgiler şu şekildedir.

Şok 23 Haziran 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 23 Haziran 2021 tarihinde satışa sunulacak aktüel ürünler arasında televizyon, akülü araba, çeşitli oyuncaklar, temizlik malzemeleri, kişisel bakım ürünleri gibi birçok farklı ürün yer almaktadır.

Philips Televizyon, Singer dikiş makinesi, ikili koltuk, ütü ve çalışma masası hakkındaki bilgilerin yer aldığı katalog yukarıdadır.

Klima çeşitlerinin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren katalog kitapçığı yukarıdadır.

Şok marketlerinden Pilsan markasına ait olan uzaktan kumandalı akülü arabanın ve çeşitli oyuncakların özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgi veren kataloglar yukarıda yer almaktadır.

Şok marketlerinden alabileceğiniz çeşitli gıdalar ve temizlik ürünlerinin yer aldığı katalog yukarıdadır.

Şok Marketlerinden satın alabileceğiniz aktüel ürünler arasında Mon Amour markasına ait olan kişisel bakım ürünlerinin yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır.

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı