Güncelleme Tarihi: 22 Kasım 2021 12:29 Kategori: Güncel, Katalog

Şok 24 Kasım 2021 Aktüel Ürünleri

Şok marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkında bilgiler veren Şok 24 Kası 2021 katalogları yayınlandı. İşte aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgiler!

Şok 24 Kasım 2021 Aktüel Ürünleri

Şok marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgilerin yer aldığı ve aktüel ürünlerin görsellerini içeren Şok 24 Kasım 2021 katalogları yayınlandı. Bu katalogları inceleyerek Çarşamba günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz. Şok marketlerinde satışa sunulacak olan bu fiyat performans ürünleri sınırlı sayılarda mağazalara dağıtılacaktır. Bu nedenle tükenme olasılıkları oldukça yüksektir. Satın almak istediğiniz aktüel ürünü tükenmeden satın alabilmek için Şok alışveriş şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Şok 24 Kasım 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 24 Kasım 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında oyuncu ekimplanları, çeşitli atıştırmalıklar, gıda ürünleri, tencere tava çeşitleri, çeyiz seti gibi birçok farklı ürün yer almaktadır. Bu ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yer aldığı katalog kitapçıkları aşağıda sıralanmaktadır.

Şok marketlerinden satın alabileceğiniz oyuncu ekipmanları hakkında bilgiler veren katalog yukarıda yer almaktadır. Şok marketlerinde satışa sunulacak oyuncu ekipmanları arasında kulaklık çeşitleri, usb dönüştürücü, web kamerası, oyuncu klavyesi çeşitleri, oyuncu mause çeşitleri yer almaktadır.

Yukarıdaki katalogda yer alan 8 parça çeyiz setini, kaymaz tabanlı halı çeşitlerini, peluş çorap çeşitlerini, ev babeti, eldiven bere seti, viskon tek alt, yemek masası, 5 katlı dekoratif saksı standı gibi çeşitli aktüel ürünleri Şok marketlerinden satın alabilirsiniz.

Şok marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan tencere çeşitlerini, tava ve sahan çeşitlerini, elektrikli cezveyi, blender setini, atom kek kalıbını, şekilli hayvanları, çelik saklama kabı ve plastik kaplama çeşitleri aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Çeşitli atıştırmalıklar ve birçok farklı gıda çeşidi hakkında bilgi veren Şok katalog kitapçığı yukarıda yer almaktadır. Bu katalogu inceleyerek aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgileri satın alabilirsiniz.

Bu haberle ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir