Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2021 12:14 Kategori: Güncel

Şok 30 Haziran 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 30 Haziran 2021 Çarşamba günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı katalog kitapçıkları yayınlandı. İşte aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgiler!

Şok 30 Haziran 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 30 Haziran 2021 tarihinde satışa sunulan aktüel ürünlerin özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi veren kataloglar paylaşıldı. Şok marketlerinde “Aman Kaçırma” ve “Evin İhtiyaçlarına Şok Yeter de Artar” kampanyası ile satışa sunulacak olan aktüel ürünler hakkındaki ayrıntılı bilgilere yazımızın devamında ulaşabilirsiniz.

Şok 30 Haziran 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 30 Haziran 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında televizyon, çeşitli gıdalar, çeşitli temizlik malzemeleri, mutfak araç gereçleri, koltuk, kanepe ve oturma grupları yer almaktadır. Bu ürünlerin özellikleri, taksitli ve peşin fiyatlarını kataloglardan öğrenebilirsiniz.

Şok 30 Haziran 2021

Şok marketlerinden bu Çarşamba, Philips markasına ait olan 43 inç full HD Led TV’yi, ikili koltuğu, kanepe çekyat, oturma grubunun ve salıncak çeşitlerinin yer aldığı katalog kitapçığı yukarıdadır.

Şok 30 Haziran 2021 Gıda ve Temizlik Ürünleri

Şok marketlerinden yukarıdaki katalogda yer alan temizlik ürünlerini ve çeşitli gıdaları uygun fiyatlarıyla satın alarak evinizin ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Şok marketlerinden Çarşamba günü Kiwi Blender setini, Vantilatörü, bardak çeşitlerini, kase çeşitlerini ve kek kalıplarını aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Bu ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgiler yukarıdaki katalogda yazmaktadır.

Bu haberle ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir