Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Şok 7 Mayıs 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 7 Mayıs 2021 Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin neler olduğu paylaşıldı. İşte Şok aktüel ürünleri!!!

Şok 7 Mayıs 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünleri belirledi. Bu aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgileri de kataloglarında paylaştı. Katalogları inceleyerek hangi ürünlerin aktüel ürün olduğunu görebilirsiniz.

 

 

Şok 7 Mayıs 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 7 Mayıs 2021 Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında Termal Mug, 2’li ahşap sandalye ve masa seti, termos çeşitleri, kamp ve plaj malzemeleri, mangal ve ızgara çeşitleri yer almaktadır. Ayrıca çocuklarınız için market piknik kekli çay sepeti setini ve çeşitli pantolonları aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Şok Kamp ve Plaj Malzemeleri

Şok 7 Mayıs 2021 Kamp Aktüel Ürünleri

Şok marketlerinden satın alabileceğiniz kamp ve plaj malzemelerinin yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır. Bu katalogda Tekerlekli termos, kamp sandalyesi, termos piknik çantası, piknik termosu, ahşap kollu plaj sandalyesi, termal mug, 2 kişilik ahşap sandalye ve masa takımı, mangal kömürü, ızgara teli, çöp şiş ve lüks mangal vardır.

Şok Diğer Aktüel Ürünleri

Şok 7 Mayıs 2021

Şok marketlerinden Inox Aspiratörü 179 TL’den satın alabilirsiniz. Tekli salyangoz motor, inox panel, 2 adet alüminyum filtre, termik kontrol led aydınlatma özelliklerine sahip olan bu aktüel ürün sınırlı sayılarda marketlere dağıtılacaktır. Satın almak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız.

Şok marketlerinden Sinbo elektrikli ızgarayı 149 TL’den satın alabilirsiniz. Bu ızgarada çıkarılabilir yağ damlama mazgalı, çıkarılabilir termostat ünitesi, bulaşık makinesinde yıkanabilir parçalar ve yapışmaz ızgara ve tepsisi gibi özellikleriyle satışa sunulacaktır.

Yukarıda yer alan katalogdaki 3 kişilik salıncak, oyuncak çeşitleri, erkek ayakkabısı ve pantolonları da aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı