Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Şok 7 Nisan 2021 Aktüel Ürünleri

Şok 7 Nisan 2021 tarihinde satışa sunulması beklenen aktüel ürünler, bu ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları açıklandı. Aman Kaçırma kampanyasıyla Çarşamba günü satışa sunulacak olan bu ürünlerin neler olduğunu öğrenmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Şok 7 Nisan 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin neler olacağı açıklandı. Her hafta olduğu gibi bu Çarşamba günü elektronik ürünlerden çeşitli gıdalara birçok ürün aktüel ürünler arasında yerini aldı. Çarşamba sabahı Şok mağazalarının tümünde satışa sunulacak olan bu aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar aşağıda yer almaktadır.

Şok 7 Nisan 2021 Çarşamba Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Şok 7 Nisan 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglardan bir tanesi yukarıda yer almaktadır. Bu katalogda LG 43 inç uydu alıcı 4K ultra çözünürlük sunabilen bir televizyon, LG 49 inç 4K ultra HD Smart Led TV, TV ünitesi, orta sehpa ve Alcatel Smart tav 7 inç Wifi tablet yer almaktadır.

Yukarıda yer alan Şok katalog kitapçığında hırdavat malzemeleri, hava kompresörü, boya çeşitleri, silikon çeşitleri ve boya fırçası çeşitleri yer almaktadır.

Şok katalog kitapçıkları arasında çeşitli gıda ürünlerinin yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır. Bu katalogda çikolata çeşitleri, meyve suyu çeşitleri, doğadan altın filiz çay ve temizlik ürünlerini Şok mağazalarından satın alabilirsiniz.

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı