Güncelleme Tarihi: 21 Eylül 2021 17:20 Kategori: Güncel

Türkiye’nin En Önemli Laminat Parke Üreticisi Yıldız Entegre

Dayanımı yüksek, uzun ömürlü ve kolay temizlenebilir Yıldız Entegre laminat parkeleri, kullanıcıları için de oldukça fazla kolaylık sağlıyor.

Türkiye’nin En Önemli Laminat Parke Üreticisi Yıldız Entegre

1890 yılında kurulan Yıldız Entegre tam olarak 131 yıldır orman ürünleri sanayinde faaliyet göstermekte ve İSO 2020 yılı verilerine göre, Türkiye’nin en büyük 29. sanayi kuruluşu olarak sektörüne liderlik ediyor.

Dünyada ilk 10 üretici arasında yer alan şirket, dünyanın dört bir yanına laminat parke ihraç etmekte ve Türkiye’den çıkan laminat parke markaları VarioClic ve TerraClick markaları ile ülkemizi temsil ediyor.

 

Türkiye’nin En Önemli Laminat Parke Üreticisi Yıldız Entegre

Türkiye’nin önde gelen laminat parke üreticilerinden biri olan şirket 63 VarioClic modeli ve 28 TerraClick modeli ile toplam da 91 farklı dekor seçeneğini pazarla buluşturuyor.

Dayanımı yüksek, uzun ömürlü ve kolay temizlenebilir Yıldız Entegre laminat parkeleri, kullanıcıları için de oldukça fazla kolaylık sağlıyor. 6, 7, 8, 10 ve 12 mm kalınlıklarında hem ofis hem de evler için çeşitli dayanım kategorilerinde üretilen laminat parkeler uzun yıllar mekanların zeminlerinde dekorasyonun başlangıç noktası olarak göz dolduruyor.

Bu haberle ilgili etiketler aşağıdadır!.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir