DOLAR 28,9485 0.05%
EURO 31,8349 0.18%
ALTIN 1.901,270,01
BITCOIN 11005190,17%
İstanbul
11°

KAPALI

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
  • Boş Menü
Uygun Fiyatlar İle İstanbul Konser Biletleri artık Bubilet’te
  • Aktüel
  • Güncel
  • Uygun Fiyatlar İle İstanbul Konser Biletleri artık Bubilet’te
445 okunma

Uygun Fiyatlar İle İstanbul Konser Biletleri artık Bubilet’te

İstanbul konser için tercih edilen şehirlerin başında geliyor. Yıl içerisinde pek çok konser için tercih edilen yer İstanbul oluyor. Bu etkinliklere gerek İstanbul’da yaşayanlar gerekse farklı şehirlerde bulunanlar katılmak istiyor. Bu nedenle konser için gerekli olan biletlerin bulunması konusunda pek çok insan zorluk yaşıyor. Ayrıca fiyatlarda görülen farklılık kişilerin bilet bulmakta zorluk yaşamasına neden oluyor. Bubilet ise uygun fiyatlarla konser bileti arayan kişilere hizmet veriyor. Bu sayede konsere gitmek isteyenler biletlere daha az ücret ödeyerek katılım sağlayıp mutlu olabiliyorlar.

ABONE OL
21 Kasım 2021 19:12
Uygun Fiyatlar İle İstanbul Konser Biletleri artık Bubilet’te
0

BEĞENDİM

ABONE OL

İstanbul Konser Programı

İstanbul konser programı hakkındaki bilgiler web sitesi sayesinde öğrenilebiliyor. Web sayfasında yer alan Konserler ve İstanbul Konser sayfası düzenlenecek konser etkinliklerinin neler olduğunu öğrenilmesini sağlıyor. Her bir konser için ayrılmış ayrı sayfa bulunuyor. Bu sayfada konsere dair tarih, saat, konseri gerçekleştirecek sanatçı ve biletin nasıl teslim alınacağının bilgileri yer alıyor. Gerekli bilgileri edinen kişiler yine sayfada yer alan satın alma bölümünden gitmek istedikleri konser için biletlerini satın alabiliyorlar.

Müzik tutkunlarına sunulan konser programında farklı sanatçı ve gruplar yer alıyor. Bu sayede konser etkinliğine katılmak isteyenler beğendikleri sanatçıyı seçebiliyorlar. İstanbul konser programını inceleyen kişilerin bulabilecekleri konserler ve sanatçılar arasında şu isimler yer alıyor; Büyük Ev Abluka, Hüsnü Arıkan, Bilal Sonses, Serkan Kaya, Yeni Türkü, Ahmet Aslan, Can Bonomo, Haluk Levent, Redd Akustik, Feridun Düzağaç ve Ozbi vs bulunuyor.

İstanbul Konser Biletleri Nereden Alınır?

İnsanlar İstanbul konser biletleri nereden alınır? sorularına güvenli bir adres arayışına giriyorlar. Bubilet sayfası bu güvenirliliği insanlara sunuyor. Bilet almak için web sitesine girenler kolay bir şekilde bilet alımını gerçekleştirebiliyorlar. Biletlerin satın alınması için konser sayfasına ulaşmaları ve satın al butonunu kullanmaları gerekiyor. Sayfada yer alan Satın Al butonuna tıkladıklarında bilet için gerekli bilgileri girecekleri sayfaya yönlendiriliyorlar.

Satın Al bilgileri sayfasında ulaşan kişilerin sayfada yer alan Kişisel Bilgiler bölümünde yer alan kısımları doldurması gerekiyor. Bu bilgiler cep telefonu, ad ve soyad, email adresi, doğum yılı, cinsiyet, bilet adedi ve kredi kartı bilgileri oluyor. Bu bilgilerin girişini tamamlayarak bileti satın alabiliyorlar. Tercih edilen konser biletinin satın alınmasından sonra kişilere ait biletler mail ve sms aracılığıyla gönderiliyor. Ayrıca konser türüne göre İstanbul konser bileti kodu gönderiliyor. Bu kod sayesinde kişiler konser gününde gişeden biletlerini alarak konser alanına giriş yapabiliyorlar.

İstanbul’da düzenlenecek konserlere katılmak isteyenlerin İstanbul konser bileti satın almak için zaman kaybetmemeleri gerekiyor. Aksi takdirde sınırlı sayıda olan biletlerin tükendiği görülebiliyor. Bu da konser için heyecanla bekleyen insanların hayal kırıklığına yaşamasına neden oluyor. Bu nedenle kişilerin İstanbul konser programını sık sık takip ederek zamanında biletlerini edinmeleri gerekiyor.

İstanbul Konser Fiyatları

İstanbul konser fiyatlarının ne kadar olduğu konsere katılma hedefi taşıyan kişiler tarafından merak ediliyor. Konser için hazırlanan biletlerin fiyatların biletlerin edinileceği yere ve konser türüne göre değişiyor. Bubilet İstanbul konser biletlerini müşterilerine indirimli olarak sunuyor. Böylelikle insanların tercih ettikleri konser için yüksek ücret ödemesinin önüne geçiyor.

Konser için web sitesinden yapılacak İstanbul konser bileti alımlarında konser çeşidine bağlı olarak indirimler uygulanıyor. Bu indirimlerin oranları ise %9, %10, %11, %19, %22, %23, %27, %38, ve %43 oluyor. Bu indirim oranları ile satışa sunulan biletlerin sayısı sınırlı olduğundan önce davranan avantaj elde ediyor. İndirimli biletlerin sınıra ulaşması durumunda bilet satışı normal fiyatlardan gerçekleştirilebiliyor.

En Çok Tercih Edilen Konser Etkinlikleri Şimdi Bubilet’te!

Konser biletlerini indirimli ve uygun fiyatlarla satışa sunan Bubilet en çok tercih edilen etkinlikleri bünyesinde barındırıyor. Bu sayede kişilerin popüler etkinliklere katılma imkanı elde etmelerini sağlıyor. Bilet satışının yapıldığı konser etkinlikleri ise milyonlarca hayranı olan sanatçılar ve müzik grupları oluyor. Ayrıca sitede satışa sunulan konser biletleri farklı mekanlarda düzenlenen konser etkinlikleri için oluyor. Bu nedenle bilet satın alacak kişilerin konserin yapılacağı yeri öğrenmeleri gerekiyor.

Mekan ve yer bilgisi konser için hazırlanan bilgi ve satın alma sayfasında kişileri sunuluyor. Bu sayede İstanbul konser bileti sahipleri konser günü adres arama sıkıntısı ortadan kalkıyor. İzmir konser bileti ve daha çok birçok şehirde gitmek istediğiniz konserler için tek adres bubilet.com.tr.

İçindekiler

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.