Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

A101 27 Mayıs 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

A101 her hafta olduğu gibi bu haftada aktüel ürünlerinin yer aldığı A101 27 Mayıs 2021 katalog kitapçıklarını paylaştı. Hangi ürünlerin aktüel ürün olarak uygun fiyatlı şekilde satılacağını öğrenmek istiyorsanız yazımızı inceleyebilirsiniz.

A101 mağazalarında satışa sunulacak olan A101 27 Mayıs 2021 katalogları yayınlandı. A101 marketlerinden alabileceğiniz aktüel ürünlerin özellikler ve satış fiyatları hakkındaki ayrıntılı bilgilere yazımızda ulaşabilirsiniz. A101 bu hafta Perşembe günü aktüel ürün olarak satışa sunmaya hazırladığı ürünleri, hem uygun fiyatlı hem de özellik bakımından iyi olanları seçmiş.

A101 27 Mayıs 2021 Aktüel Ürünleri

A101 27 Mayıs 2021 Perşembe günü satın alabileceğiniz aktüel ürünler arasında 3 adet televizyon, bulaşık makinesi, akülü araba, çeşitli elektronik cihazlar, oyuncaklar, gıdalar, canlı çiçekler, hırdavat malzemeleri, mutfak araç gereçleri gibi birçok ürün yer almaktadır.

A101 Televizyon

A101 Televizyon

A101 marketlerinde bu hafta 3 adet televizyon satışa sunulacaktır. Bu televizyonlar NordMende, Toshiba ve Samsung markalarına aittir. Bu televizyonun ayrıntılı bilgilerini ve satış fiyatlarını yukarıdaki kataloğu inceleyerek öğrenebilirsiniz.

A101 Beyaz Eşya

A101 Beyaz Eşya

A101 marketlerinde satışa sunulacak beyaz eşyalar arasında bulaşık makinesi ve buzdolabı yer almaktadır. Seg markasının ürünü olan bu iki beyaz eşya hakkındaki ayrıntılı bilgilere ve yolluklar hakkındaki bilgileri yukarıda yer alan katalogdan öğrenebilirsiniz.

 

A101 Elektronik Cihazlar

Yukarıdaki katalogda yer alan su pompası, tost makinesi, baskül, saç sakal düzleştirici, wi-fi pro sinyal yakınlaştırıcı, kulaklık çeşitleri ve birçok farklı elektronik cihazı A101 marketlerinden satın alabilirsiniz.

A101 Canlı Çiçek

A101 bu hafta aktüel ürünleri arasına canlı çiçekleri de aldı. Katalogda canlı çiçeklerin ne olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca bu katalogda yer alan bay bayan ayakkabı ve terlik çeşitlerini de aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

A101 Hırdavat Malzemeleri

A101 marketlerinden aktüel ürün olarak sıcak hava tabancası, lehim seti, vidalama seti, takım çantası çeşitleri, dekupaj testere ve boya çeşitlerini satın alabilirsiniz.

A101 Akülü Araba

A101 Akülü Araba

A101 marketlerinden yukarıdaki katalogda özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgi verilen akülü arabayı ve birçok farklı oyuncak çeşidini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

A101 27 Mayıs 2021 tarihinde satın alabileceğiniz diğer aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar aşağıda sıralanmıştır.

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı