Şok Aktüel'e Hoş Geldiniz!.

Şok Aktüel KapakFırsatlarla dolu Şok market indirimlerini ve yeni katalogları takip etmeniz için oluşturduğumuz bu sayfada en güncel şok aktüel ürünler bulabilirsiniz!. Her hafta yeni ürünleri ile müşterilerini mağazaya davet eden Şok Market her hafta büyük indirimler ile Çarşamba günleri aktüel indirimlerini yapmaktadır. Bu indirimler genellikle ev hanımlarının ilgisini çeken cinsten mutfak ürünleri olurken başka bir hafta erkeklerin hayalini süsleyen otomobil aksesuarları olabiliyor. Şok Aktüel, her hafta Çarşamba günü yaklaşık olarak 2 veya 4 sayfa olarak aktüel broşürü yayınlamaktadır, bu katalog sayfaları haftalarca öncesinden belli oluyor ve bizde sizin için bunların yayınlamasını yapıyoruz!. Kataloglar hakkındaki düşüncelerinizi ve Şok aktüel indirimlerinde gelen ürünler hakkındaki yorumlarınızı aşağıdan yorum olarak yapabilirsiniz!.
  0

  Şok 15 Ocak 2020 Kataloğu

  Şok 15 Ocak 2020 kataloğu yarından itibaren tüm şok şubelerinde satışa başlıyor, bu sürprizle dolu fırsat kataloğunu kaçırmayın!. Alpina 3’lü cam ankastre set ile ilk sayfasını açan Şok 15 Ocak kataloğu içerisinde Ankastre...

  0

  Şok 18 Kasım 2019 Kataloğu

  Şok Marketten yeni indirim kataloğu Şok 18 Aralık 2019 indirim ürünleri merakla bekleniyor, her hafta kadınların ilgisini çeken onlarca ürünle karşımıza çıkan Şok bu haftada her zaman olduğu gibi merakla bekleniyor. Şok 18...

  0

  Şok 20 Kasım 2019 Kataloğu

  Şok 20 Kasım 2019 Tarihinden itibaren satışa sunulacak olan ürünler yayınlandı!.

  Şok 20 Kasım 2019 Broşürü Yakında Sizlerle Şok her hafta mükemmel indirimlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor işte bu kataloglardan bir yenisi ile karşınızdayız.

  0

  Şok 13 Kasım 2019 Kataloğu

  Şok 13 Kasım 2019 tarihinde Şok marketlere hangi ürünler gelecek? 13 Kasım Şok indirimlerini kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayın!.

  0

  Şok 2 Ekim 2019 Kataloğu

  Ekim ayının ilk kataloğu fırsatlarla geliyor, Eylül aynın bitimi ile gözler yeni ayın yeni ürünlerine çevrildi. Şok 2 Ekim 2019 indirim ürünleri Çarşamba günü tüm şubelerde satışa sunulacak. 2 Ekim kataloğunda hangi ürünler...

Şok Aktüel Kataloğu‘nu
Herkesten Önce Öğrenin!.

Bizi sosyal medya kanallarından takip ederek en kısa sürede yayınlanan kataloglardan haberdar olabilirsiniz. Bu kataloglar fırsatlarla dolu binlerce ürünün habercisi olarak belli olduğu anda yayınlanmaktadır. Sadece Şok market değil diğer bir çok fırsatı da sosyal medya hesaplarımızdan ve sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Aktüel

İlginizi çekeceğini düşündüğümüz ürünlerin analizleri ve yorumlamaları sizin daha sağlıklı ürünleri tercih etmeniz ve doğru alışveriş yapmanız için özenle yapılmaktadır. Şok Aktüel sayfasında bulabileceğini kataloglar güncel ve yayınlanmış olan satışı bekleyen yada geçen haftalarda yayınlanan ürünlerin katalogları dır. Bu kataloglar arasından yenileri görebileceğiniz gibi kaçırdığınız indirimleri de takip edebilir sonraki haftalarda bir sonraki Şok Aktüel bu hafta gelecekler arasında olmasını bekleyebilirsiniz!.

ŞOK AKTÜEL GÜNCEL İNDİRİM
KATALOGLARINI TAKİP EDİN!.

1995 yılında Migros tarafından kurulan Şok Marketler, gelir düzeyi daha düşük olan müşterilere yönelik olarak açılmıştı. Ucuzluk marketi olarak da isimlendirilen bu tarz marketler müşterilerin ihtiyacına yönelik ürünleri standart market fiyatlarında değil toptan satın alım fiyatlarında sundu. Nitekim aradan geçen 24 yılın ardından Şok Marketler 5000’den fazla marketiyle Türkiye’nin en büyük perakende mağazalarından biri oldu.

Şok Aktüel Broşürü diğer pek çok markette olduğu gibi indirimli fiyatlardan ürünler sunmaktadır. Bu indirimli ürünlerden erken haberdar olmak istiyorsanız mutlaka sitemizi ziyaret etmeniz ve takip etmeniz gerekiyor. Sitemiz üzerinde Şok, A101 ve Bim marketlerine ait onlarca indirim haberlerini görebilirsiniz. Neredeyse her gün paylaştığımız market kampanyaları ile sizlerin cebini düşünüyoruz ve daha fazla tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Şok Aktüel Kataloğu bu konuda çalışmalarına devam etmekte ve size en uygun ürünü sofralarınıza kadar ulaşmasına aracılık etmektedir.

Şok Aktüel‘de diğer marketler de olduğu gibi Haftanın Fırsatları ve Haftanı Yıldızları gibi çeşitli kampanyalar bulunmaktadır. Bu kampanyalar aracılığıyla marketlerin en indirimli fiyatlarında ulaşabiliyorsunuz. Ancak marketlerin en uygun fiyatlarına kolaylıkla ulaşabilen sizin gibi pek çok insan var. Bu nedenle biz en erken sizin görmeniz için indirimli aktüel ürünlerini Aktüel olarak marketlerin indirim haberlerini ve yeni gelen ürünlerini anında sayfamızda paylaşıyoruz. Bu sayede çok rahat ve hızlı bir şekilde hangi markette indirim olup olmadığını öğrenebiliyorsunuz.

Şok Aktüel Ürünler, diğer marketlerin indirimlerine nazaran çok daha fazla indirim imkanı sunulabilmektedir. Genelde kar marjı diğer marketlere nazaran çok daha fazla olduğu için daha fazla indirim yapabiliyor. Aktüel, bir çok katalog ve Şok marketlerin yüzde 5’ten yüzde 50’ye kadar yapmış olduğu indirimlerin ve buna tabi ürünlerin tamamını paylaşmakta ve analiz etmektedir..