Güncelleme Tarihi: 2 Nisan 2021 18:33 Kategori: Güncel

A101 8 Nisan 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

A101 8 Nisan 2021 tarihinde satışa sunulacak aktüel ürünlerin, özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi verdiği katalogları yayınlandı. Hangi ürünlerin aktüel ürün olarak satışa sunulacağını ve bu ürünlerin hem özellikleri hem de satış fiyatları hakkındaki bilgi alabilmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

A101 8 Nisan 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

A101 8 Nisan 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin sıralandığı kataloglar yayınlandı. A101 her hafta olduğu gibi bu Perşembe’de elektronik ürünlerinde fiyat performans oranı oldukça iyi olan ürünleri aktüel ürünler arasına almış. A101 katalog kitapçıklarından ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgileri bulabilirsiniz.

A101 8 Nisan 2021 Perşembe İndirimli Ürünleri

A101 mağazalarında satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkında bilgi verdiği A101 katalog kitapçıkları paylaşıldı. Perşembe günü satışa sunulacak aktüel ürünler arasında en çok dikkat çekenleri televizyon, tablet, telefon ve beyaz eşya çeşitleri yer almaktadır. A101 mağazalarında satışa sunulacak A101 televizyon, tablet ve telefonunun yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır. Bu katalogdan Toshiba TV, HI-Level TV, Sunny tablet ve TCL telefonun özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Yukarıda yer alan katalogdan SEG maktasına ait olan derin dondurucu, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve Regal marka büro tipi buzdolabının özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgilere ulaşabilirsiniz.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir