Zirkonyum Diş Fiyatları Ne Kadar?

Zirkonyum diş fiyatları ürünlerin kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Bu yüzden iyi bir diş kaplama ve zirkonyum fiyatları ortalama fiyatların üzerinde olacak diyebiliriz.

Zirkonyum Diş Fiyatları Ne Kadar?

Ülkemizde zirkonyum diş oldukça fazla tercih edilmektedir. Zirkonyum diş fiyatları ise 2.500 ila 4000 TL arasında değişen fiyatları bulunmaktadır. Bu zirkonyum diş fiyatları içerinde pek çok işlem bulunur. Bundan dolayı fiyatlar da değişkenlik gösterebilmektedir.

Zirkonyum Diş Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekilir?

Zirkonyum diş kaplama yapılırken dikkat edilmesi gerekilen pek çok şey bulunmaktadır. Bu işlemi yapmadan önce dişlerin iyice bir temizlenmesi gerekmektedir. Dişlerin temizlenmediği ve yemek artıklarının bulunduğu durumlarda zirkonyum diş iyi bir sonuç vermeyebilir. Aynı zaman da sigara ve alkol tüketimi terkedilmelidir.

  • Diğer tedavi ve fiyatlar için Beylikdüzü Diş sitesini ziyaret edebilir ve iletişim kurabilirsiniz!.

Aşırı derecede sigara ve alkol tüketen kişilerde zirkonyum dişler sararacak ve işlevini yitirecektir. Zirkonyum diş kaplamasından sonra dişlerin gereksiz yere gıcırdatılmaması ve sıkılmaması da önemlidir.

Zirkonyum Diş Kaplama‘nın Avantajları Nelerdir?

  • Diş Kaplama– Dişler daha sağlıklı ve daha beyaz görünür.
  • – Bu işlemden sonra herhangi bir süreç gerekmez. Günlük hayatı etkileyecek bir işlem değildir.
  • – Dişlerin hassasiyetini giderir ve soğuk sıcak içecekleri artık rahatça içebilirsiniz.
  • – Estetik bir gülüş elde edersiniz.
  • – Dişlerin bakımı da son derecede kolay ve herhangi bir ekstra bakıma gerek kalmaz.
  • Zirkonyum diş kaplama işlemi uzun yıllar sürebilmektedir ve kısa bir işlem olmadığından 20 yıl kadar bu dişleri kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

Bügün: 25 June 2024