Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Son Yayınlanan A101 Kataloğu!.

A101 Aktüel Ürünler - Bu Hafta Neler Gelecek? -

A101 Kapak FotoğrafıHer hafta güncel kataloglarıyla müşterilerinin gönlünü kazanan A101 Aktüel, dolu dolu kataloglarını Perşembe günleri Türkiye genelindeki 8 binden fazla şubesinde aynı anda satışa sunmaktadır. Satış tarihinden günlerce önce belli olan bu ürünleri herkesten önce öğrenmeniz için ve alışveriş listenizi yapmanız için, kataloglarımızı en kısa zamanda size ulaştırmak için en iyi şekilde hazırlanıyoruz. A101 Aktüel, sitemiz üzerindeki en aktif kategorilerden birisi haline gelmiştir, büyük içerik ve katalog analizleri ile ziyaretçilerimiz ile sürekli etkileşim halindeyiz. Büyük emekler ve uğraşlar sonrasında kazandığımız konumumuzun bir kısmınıda şüphesiz size borçluyuz. A101 Kataloğu takipçileri olarak sizin bize vermiş olduğunuz destek sayesinde emeklerimiz toprağa ekilmiş bir tohum gibi zamanla yeşermeye başladı. Kök salma dönemimizde en güncel katalogları size sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz ve daha iyi olmak için elimizden geleni yapıyoruz!.

A101’de Haftanın Yıldızları ile Çok Al Az Öde

A101 marketlerinde ki bir diğer indirim sürprizi ise Haftanın Yıldızlarıdır. Bu kampanya markette zaten mevcut olan ürünlerin indirimli olarak satılmasıdır. Genelde son kullanma tarihi yaklaşan veya istenilen adette satılmayan ürünlere indirimler uygulanır ve böylece hızlı satışı sağlanır. Haftanın yıldızı olan ürünlerde yüzde 2-3 ile yüzde 20 arası indirim olmaktadır. A101 marketlerinin sunmuş olduğu son kampanya ise çok al az öde kampanyasıdır. Zaten tüm ürünleri olabilecek en uygun fiyatta satışa çıkaran market, toptan alımlarda ciddi indirimler yapabilmektedir. Toptan dediğimize de bakmayın, market 4 adet almayı da toptan saymakta ve indirim yapabilmektedir. Toptan alımlarda ortalama yüzde 10 indirimli fiyattan satın alım yapabilirsiniz. Çok Al Az öde kampanyasından anında haberdar olmak istiyorsanız sitemizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

A101 12 Kasım 2020 Aktüel İndirim Kataloğu

Fırsatlarla dolu yeni kataloglardan bir yenisi daha A101 12 Kasım 2020 kataloğu karşınızda, büyük fırsatlar ve özellikle elektronik ürünler ile karşımıza çıkan yeni katalog içerisinde herkesin ilgisini çekecek

A101 Aktüel Kataloğu‘nu Sosyal Medyadan Takip Edebilirsiniz!.

Milyarlarca kullanıcısı bulunan sosyal medya kanallarında aktif bir şekilde katalog paylaşımı yapmaktayız, sizde en çok kullandığınız uygulamlardan birisi veya hepsi ile sayfamızı takip edebilir bildirimleri açarak yeni gelen kataloglardan herkesten önce öğrenebilirsiniz. Perşembe günleri satışa sunulan A101 Aktüel ürünleri haftalarca öncesinden belli olmaktadır, listenizi yapmak için çok geç olabilir!. Bunun için bizi takip etmeyi unutmayın 🙂

Aktüel

Her Hafta Yeni A101 Aktüel Günleri!.

2009’da kurulan ve 10 yıllık aranın ardından tam 9.000 şubeye ulaşan market, günümüzde hala hizmet vermeye devam etmektedir. Market tasarımı konusunda mavi rengi seçen mağazalar zinciri, tüketicilere uygun fiyatlı ürünler sunmaktadır. Pek çok ürünü toptan fiyatına bulabileceğiniz market, Bim’den çok daha sonra açılmış olsa da tüm marketlerden daha hızlı büyümeyi başarmıştır. Bugün A101 marketlerinin şubesi olmayan herhangi bir ilçe veya şehir yoktur. 81 ilde ve yüzlerce ilçede hizmet vermektedir. Yıllık 40 milyar TL’yi aşan cirosu ile devlet hazinesine yıllık bazda 8 milyar TL’ye yakın katkı yapmaktadır. Ortalama bir A101 Aktüel günlerinde  marketinde 4 personel çalışmaktadır, 1 mağaza müdürü 1 depo personeli ve 2 mağaza personeli şeklinde çalışmaya devam etmektedirler.

Sitemizde, A101 Kataloğu marketlerinin her hafta düzenlemiş olduğu kampanyalar hakkında bilgi verilmektedir. A101 marketlerinin düzenlediği en popüler kampanyalardan biri de Aldın Aldın kampanyasıdır. Peki bu kampanya nedir ve tüketiciler bu kampanya ile birlikte ne elde etmektedirler?

Her Hafta Yeni A101 Aktüel Kataloğu Fırsatları!.

A101 Aktüel, her hafta veya iki hafta da bir Aldın Aldın kampanyası düzenleyerek hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatları ayağınıza kadar getirmektedirler. Aldın Aldın kampanyası ile bırakın satış fiyatını, toptan fiyatının bile altına ürünler bulabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse normal fiyatı 59 lira olan bir ürün, aldın aldın kampanyası ile 29-39 lira gibi fiyatlara kadar düşebilmektedir. Yine gıda alışverişlerinde de aldın aldın kampanyaları düzenlenmekte ve tedarikçi firma ile A101 marketlerinin yaptığı indirimler ile şahane fiyatlara ürünler satılmaktadır.

A101 Aldın Aldın kampanyasında sergilenen ürünleri şahane fiyatlara almak istiyorsanız mutlaka sitemizi ziyaret etmeli ve sitemizdeki mevcut kampanyalara göz atmalısınız. Aldın Aldın kampanyası dışında yine Yeni Gelenler, kampanyası da bulunmaktadır. Bu kampanya ile birlikte Yeni Gelen ürünler sergilenmekte olup, yeni gelen ürünler için çeşitli indirimler yapılabilmektedir. Yeni Gelen ürünlerde yüzde 10 ile yüzde 30-40 arasında indirimler yapılmaktadır. A101 Aktuel’e yeni ürünler geldiğinde genelde birkaç saat içerisinde satılmakta ve bitmekte olduğundan kampanyadan önceden haberdar olmak çok iyidir. Eğer kampanyalar hakkında en erken siz haberdar olmak istiyorsanız mutlaka sitemizi takip edin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir.
| We ❤ Google | A101 Aktüel | Şok Aktüel | Bitki çaylarında bu…
Google Haberler