Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Age of Empires 4 Oyunun Çıkış Tarihi ve Fiyatı

Age of Empires, Strateji oyunu denildiğinde ilk akla gelen oyunlardan bir tanesidir. Strateji türündeki oyunları sevenler tarafından merakla beklenen Age of Empires 4 oyununun ne zaman çıkacağı ve fiyatının ne kadar olacağı hakkındaki bilgiler paylaşıldı. Oyunun yeni versiyonun çıkacağı hakkında bilgiler yayınlanmaya başladığından beri ilgileri üzerine çekmeyi başarmıştı. Oyun piyasasında normal bir fiyattan satışa sunulacak olsa da Türkiye için fiyat biraz pahalı olmuşa benziyor.

Age of Empires en güncel oyunu olan 4. Versiyonunda İngiliz, Çin ve Delhi Sultanlığı gibi 8 farklı medeniyetten ordalar yer alacak. Steam platformunda ön siparişe sunulan oyun tarihi betimlemeleriyle ve belgesel tadıyla insanlara savaş ve strateji şöleni sunmayı planlıyor.

Age of Empires 4 Çıkış Tarihi

Strateji türündeki video oyunlarının en gözdelerinden biri olan Age of Empires oyunu 4 Ekim 2021 tarihinde piyasaya sürülecektir. Ayrıca oyun 28 Ekim tarihinde PC, Xbox Game Pass platformları için olan bir sürümü de yayınlanacak.

Age of Empires 4 Fiyatı

Age of Empires 4

Age of Empires 4 fiyatı 299 TL olarak belirlenmiş. Ancak Deluxe sürümünü satın almak isteyenler için bu fiyat biraz daha artıyor. Deluxe fiyatı ise 399 TL olarak belirlenmiş.

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı