Güncelleme Tarihi: 9 Nisan 2021 11:43 Kategori: Güncel

Bim 16 Nisan 2021 Aktüel Ürünleri

Bim mağazalarında satışa sunulacak olan Bim 16 Nisan 2021 aktüel ürünlerinin yer aldığı kataloglar yayınlandı. Aktüel ürünlerin neler olduğu, özellikler ve satış fiyatı hakkındaki ayrıntılı bilgiler şu şekildedir.

Bim 16 Nisan 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 16 Nisan 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin neler olacağı, bu ürünlerin hangi özelliklere sahip oldukları ve satış fiyatları hakkındaki bilgiler belirlendi. Her hafta olduğu gibi üst düzey özelliklere sahip olan ürünleri uygun fiyatlarla sizlere sunan Bim mağazaları, bu haftada bu geleneğini bozmadı. Piyasada aynı özellikleri sahip ürünlerin fiyatlarına göre oldukça uygun fiyatlarla satış yapan Bim mağazalarının yeni aktüel ürünleri hakkındaki bilgilere yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Bim 16 Nisan 2021 Cuma Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 16 Nisan 2021 tarihinde satışa sunulacak aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar işte karşında.

Bim bu hafta satışa sunacağı aktüel ürünler arasına çeyiz paketi, kumtel cam davlumbaz ve cam set üstü ocak, Overlok Makinesi, buharlı ütü, Dijitsu TV, fakir elektrikli süpürge, waffle makinesi, çelik termos gibi ürünleri aldı. Bu ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgilere yukarıda yer alan Bim katalog kitapçığından ulaşabilirsiniz.

Yukarıda yer alan katalogda benzinli ağaç kesme motoru, sunta kesme makinesi, darbeli matkap, zımpara makinesi, kablosuz dik süpürge, çok amaçlı akrobatik merdiven ve esnek musluk başlığı yer almaktadır. Ayrıca saklama kapları, sepet çeşitleri, tuzluk/biberlik ve oyuncak çeşitleri yer almaktadır.

Güral Porselen takımı, yemek takımları, tencere ve tava çeşitleri, bardak setleri ve çeşitleri, demlik, cezve gibi ürünlerin yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır.

Sıcaklıkların bir artması ve havaların ısınması ile nevresimlerinizin değiştirme vaktinin de yaklaştığı anlamına geliyor. Yazlık nevresimlerin ve diğer aktüel ürünlerin yer aldığı katalog kitapçığı yukarıda yer almaktadır.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir