Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Bim 18 Mayıs 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 18 Mayıs 2021 Salı günü satışa sunulacak olan ara aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar yayınlandı!

Bim 18 Mayıs 2021 tarihinde satılacak olan ara aktüel ürünler belli oldu. Aktüel ürünlerin neler olduğu ve fiyatlarının ne kadar olduğunu öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz. Haftanın önerileriyle Bim marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatları hakkındaki bilgiler şunlardır.

Bim 18 Mayıs 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 18 Mayıs 2021 Salı günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında kaktüs temalı ürünler yer almaktadır. Bu ürünler arasında birçok farklı ürün vardır. Ayrıca Bim’de bu hafta spor kıyafetleri, bebek giysileri, iç çamaşırları, çeşitli kişisel bakım ürünleri, çorap çeşitleri gibi birçok aktüel ürün yer almaktadır.

Bim Kaktüs Temalı Aktüel Ürünler

Bim Marketlerinde satışa sunulacak olan kaktüs temalı aktüel ürünlerin yer aldığı katalog yukarıda yer almaktadır. Bu katalogda keseli şortlu uyku tulumu, çorap çeşitleri, makyaj setleri ve malzemeleri, kaktüs figürlü kırlent, kitap desteği, cam kupa gibi birçok farklı aktüel ürün vardır.

Bim İç Çamaşırları ve Kişisel Bakım Ürünleri

Bim’de Salı günü satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında sporcu kıyafetleri, bebekler için çeşitli giysiler, 2’li dantel belli slip hipster, kalın askılı kaşkorse crop atlet, 2’li dantel belli slip, desenli boxer çeşitleri ve çorap çeşitleri gibi birçok ürün yer almaktadır. Bu ürünlerin yer aldığı katalog yukarıdadır. Ayrıca bu katalogda parfüm, diş fırçası, sprey kolonya, deo stick old Spice, sıvı sabun, kayısılı peeling gibi çeşitli kişisel bakım ürünleri de yer almaktadır.

Diş teli fiyatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı