Reklamı Kapat

Reklamı Kapat

Bim 30 Nisan 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 30 Nisan 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı katalog yayınlandı. İşte Bim marketlerinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler!

Diş teli fiyatı

Bim 30 Nisan 2021 Cuma günü satışa sunulması beklenen aktüel ürünler, bu ürünlerin ayrıntılı özellikleri ve satış fiyatları hakkında bilgi veren kataloglar paylaşıldı. Katalogları inceleyerek Bim marketlerinde satışa sunulacak aktüel ürünlerin özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Bim 30 Nisan 2021 Cuma Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 30 Nisan 2021 tarihinde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında çeşitli elektronik cihazlar, mutfak araç – gereçleri ve saksılık çilek yer almaktadır.

Bim Elektronik Ürünler

Bim marketlerde satışa sunulacak olan aktüel ürünler arasında yer alan elektronik cihazlar şunlardır.Bim elektronik cihazlar

  • Dijitsu 65 inç smart led uydu alıcı televizyon Bim marketlerinde 4.979 TL’den satışa sunulacaktır.
  • Heifer Şarjlı kablosuz dik süpürge 799 TL olarak Bim marketlerde satılacaktır.
  • Philips buhar jeneratörlü ütü Bim’de 799 TL’den satışa sunulacaktır.

Ayrıca yukarıda yer alan katalogda spor ayakkabısı çeşitleri, oyuncak çeşitleri ve saksı çeşitleri yer almaktadır. Bu ürünlerin fiyatlarını katalogdan öğrenebilirsiniz.

Bim Mutfak Araç – Gereçleri

Bim mutfak eşyaları

Bim alışveriş mağazalarından Kumtel markasına ait olan Cam davlumbaz, emaye ocak ve ankastre fırın setini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Ayrıca yukarıda yer alan katalogda Aspiratör, rendeli blender seti, stant mikser mutfak şefi, mini fırın ve birçok mutfak araç – gereçleri yer almaktadır. Bu ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı hakkındaki bilgiler bu katalogdan ulaşabilirsiniz.

Bim Piknik Eşyaları ve Araç – Gereçleri

Bim piknik eşyaları

Bim 30 Nisan 2021 tarihinde yukarıdaki katalogda yer alan piknik eşyalarını ve araç – gereçlerini aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz. Bu ürünler arsında termo çanta çeşitleri, ızgara çeşitleri, piknik çantası, semaver, geleneksel desenli halı ve kilim çeşitleri gibi birçok ürün yer almaktadır. 16 jant bisiklet 399 TL’den ve Abs valiz setini de 159 TL fiyatıyla aktüel ürün olarak satın alabilirsiniz.

saksıda çilek

Bim Marketlerde Saksıda Yediveren Çilek aktüel ürün olarak satışa sunulacaktır. Saksıda çileğin fiyatı ise 9,90 TL’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Site haritası ve Haber haritası yolu gösterir. Fiyat
| Diş Teli | Wifi Şifre Kırma|

| Wordpress Hosting | Urfa Haber | Diş teli fiyatı