Güncelleme Tarihi: 30 Nisan 2021 12:33 Kategori: Güncel

Bim 7 Mayıs 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 7 Mayıs 2021 Cuma günü satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar yayınlandı. İşte aktüel ürünlerin özellikleri ve satış fiyatı!

Bim 7 Mayıs 2021 Aktüel Ürünleri

Bim 7 Mayıs 2021 tarihinde “içeriğini ve kalitesini karşılaştırınız” kampanyasıyla satışa sunulacak olan aktüel ürünlerin yer aldığı kataloglar yayınlandı. Bu katalogları inceleyerek aktüel ürünlerin neler olduğunu, bu ürünlerin çeşitli özelliklerini ve satıl fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Bim marketlerinde bu Cuma sizleri kaliteli ve uygun fiyatlı aktüel ürünler bekliyor.

Bim 7 Mayıs 2021 Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Bim 7 Mayıs 2021 Cuma günü satın alacağınız aktüel ürünler arasında mobilya ürünleri, çeşitli elektronik cihazlar, oyuncak çeşitleri, giysiler, ayakkabı ve terlik çeşitleri, valiz çeşitleri vardır. Ayrıca anneler gününe özel olarak hazırlanmış, annenize hediye olarak alabileceğiniz aktüel ürünlerde yer almaktadır.

Mobilya Ürünleri

Bim ahşap

Bim marketlerinden bu Cuma günü aktüel ürün olarak Modern benc, pencere dekorlu gold ayna, 3’lü tüy dekoratif biblo, lambader, TV ünitesi, çam ağacı şeklinde membran ve ayaklı vazo – saksı çeşitlerini satın alabilirsiniz. Ayrıca yukarıdaki katalogda yer alan erkek bakım seti, saç keme makinesi, saç kurutma makinesi gibi birçok aktüel ürünü de satın alabilirsiniz.

Bim mağazalarından satın alabileceğiniz Philips buharlı ütü, dikiş makinesi, çocuk spor ayakkabıları, kol saati, baskılı çocuk tişörtleri, çeşitli oyuncaklar ve hikaye kitaplarının yer aldığı katalog yukarıdadır.

Bim Bu Hafta

Bim bu hafta aktüel ürün olarak valiz çeşitlerini, haşera uzaklaştırıcı, nevresim takımları, pijama takımları spor ayakkabısı, terlik çeşitleri, kemer ve cüzdan çeşitlerini satışa sunuyor.

Bim Anneler Günü Hediyelik Eşyaları

Bim marketlerinde anneler gününe özel olarak satın alabileceğiniz aktüel ürünleri sizler için derledi. Anneler gününde annenize sürpriz yaparak sevindirmek için aşağıdaki katalogda yer alan aktüel ürünleri satın alabilirsiniz.

Bim anneler günü

 

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir