Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021 16:58 Kategori: Güncel

Camdaki Kız 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal D ekranlarının yeni gözde dizilerinden biri olan Camdaki Kız 3. Bölüm Fragmanı yayınlandı. İşte o fragman!

Camdaki Kız 3. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Kanal D yeni dizisi Camdaki Kız ile reytingleri alt üst etmeyi başardı. Camdaki Kız, yayınlandığı ilk bölümde yarattığı sükseyi ikinci bölümde de oluşturmayı başardı. Başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu gibi ünlü oyuncuların yer aldığı dizinin yani bölüm fragmanı ikinci bölüm biter bitmez yayınlandı.

Camdaki Kız 3. Bölüm Fragmanı

Yayınlandığı iki bölümle de dikkatleri üzerine çeken Camdaki Kız dizisi 3. Bölüm fragmanından da anlaşılacağı gibi üçüncü bölümle de izleyicileri Kanal D ekranlarına kilitleyeceğe benziyor. İşte Camdaki Kız 3. Bölüm Fragmanı!!!

 

Camdaki Kız 2. Bölümde Neler Yaşandı

Camdaki Kız 2. Bölümünde, Türkiye’nin en zengin ve yakışıklı erkeklerinden biri olan Sedat’ın Nalan’la evleneceği magazin gündemine bomba gibi düşüyor. Nalan ve ailesi davet üstünü Koroğlu çiftliğine hafta sonunu geçirmeye gidiyorlar. İki aile birbirlerinden karanlık sırlarını saklamak için büyük bir çaba sarf ediyor.

Nalan ve Sedat, aile arasında düzenlenen bir törenle yüzüklerini takıyorlar. Her şeyin hızlı ilerlediğini düşünen Feride, Nalan’ı korumak için Sedat’tan uzak tutmaya çalışıyor. Ancak Nalan, Sedat’ın herkesten sır gibi sakladığı fantezi odasında kendini buluyor.

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir