Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2021 17:25 Kategori: Güncel

Çukur 4. Sezon 33. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Pazartesi akşamlarının reyting rekortmenlerinden biri olan Çukur dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Çukur 4. Sezon 33. Bölüm Fragmanı!!!

Çukur 4. Sezon 33. Bölüm Fragmanı Yayınlandı

Show TV ekranlarının gözde dizilerinden biri olan Çukur son bölümünde yaşananlarla izleyicileri oldukça heyecanlandırmıştı. Yeni bölümü merakla bekleyen Çukur takipçileri için Çukur 4. Sezon 33. Bölüm Fragmanı yayınladı.

İşte Çukur 4. Sezon 33. Bölüm Fragmanı

Fragman’da Yamaç ailesini yeni evlerinde toplayarak bir konuşma gerçekleştiriyor. Yamaç “Birbirimizi affetmeyi öğreneceğiz” derken arkadan gelen Efsun “Öylemi! O zaman sana ailen ile mutluluklar Yamaç” diyerek karşılık veriyor. Bir yandan da son bölümde Amca, Karaca’yı boğmuştu. Fragmandan da Amca tek başına Karaca’yı ormana götürerek gömüyor. Sonra yemek masasında Sultan Hanım, Vartolu ve Akın otururken “Karaca bavulunu toplayıp gitmiş” diye, Karaca’nın ortadan kaybolmasını açıklıyor. Başka bir sahnede de Yasmin, Akın’a “Ben bir şey gördüm” diyerek açıklama yapacakken fragman son buluyor.

Çukur Son Bölüm

Pazartesi akşamlarının vazgeçilmez dizilerinden biri olan Çukur, yayınlamış olduğu Çukur 4. Sezon 3. Bölüm Fragmanı ile izleyicileri ve takipçilerini heyecanlandırmayı başardı. Yeni bölümde neler olacağı şimdiden merak konusu haline geldi.

 

Etiket yok!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir